- Центр журналістських розслідувань - https://investigator.org.ua/ua -

Суд в Києві не продовжив відсторонення від посади Мангера

Шевченківський райсуд Києва у понеділок, 15 квітня, відмовився продовжити відсторонення від посади голови Херсонської обласної ради Владиславу Мангеру, якого підозрюють в організації вбивства активістки Катерини Гандзюк.

Про це повідомляє Центр журналістських розслідувань з посиланням на телеканал Громадське.

Сторона обвинувачення просила продовжити відсторонення від посади Мангера на два місяці, наголошуючи на ризиках тиску на потенційних свідків та необхідності проведення допитів та експертиз.

Натомість сторона захисту заперечувала, аби суд продовжив відсторонення від посади. Адвокати наголошували, що посада Мангера не передбачає впливу на депутатів, він лише координує проведення нарад. Також вони зазначили, що не можна продовжувати те, що вже закінчилось (попередній термін відсторонення закінчився 6-го квітня).

Адвокати додали до матеріалів заяву депутатів обласної ради з вимогою повернути Мангера на посаду. Та наголосили, що прокурори мали місяць на допит Мангера.

Сам Мангер підтримав своїх захисників та наголосив на тому, що не має можливості впливати на депутатів, а свідчення проти нього інших підозрюваних у вбивстві Гандзюк суперечливі.

Прокуратура може оскражити рішення суду.

Нагадаємо: