Публічні дебати Зеленського і Порошенка на «Олімпійському» (трансляція)

Новини
Володимир Зеленський та Петро Порошенко Фото: Facebook

В Києві на НСК «Олімпійський» проходять публічні дебати між кандидатами в президенти шоуменом Володимиром Зеленським і діючим президентом Петром Порошенком, які набрали найбільше голосів виборців у першому турі виборів та беруть участь у другому турі, який відбудеться 21 квітня.

За визначенням ЦВК, дебати на стадіоні є передвиборчою агітацією, тоді як офіційні дебати мають відбутись в цей же день у студії телеканалу «Суспільне» о 21:00, передає Центр журналістських розслідувань.

Дебати на «Олімпійському» модерують ведуча телеканалу ICTV Олена Фроляк та голова правління «Громадського радіо» Андрій Куликов: Фроляк на сцені Зеленського, Куликов – на сцені Порошенка.

Відповідно до формату дебатів, кожен з кандидатів має по 5 хв для виступу. Далі 36 хвилин триває дискусія, потім – заключне слово обох кандидатів по 5 хвилин.

За сигналом для трансляції дебатів до телеканалу «Суспільне», який їх технічно забезпечує, вже звернулися 40 українських та 9 закордонних телеканалів.

Порядок в «Олімпійському» і довкола нього забезпечують 10 000 правоохоронців.

Нагадаємо:

  • 7 квітня Центральна виборча комісія України оголосила офіційні результати першого туру виборів президента 31 березня. За ними, до другого туру, який відбудеться 21 квітня, проходять кандидати Володимир Зеленський та Петро Порошенко, яких і внесли до виборчого бюлетеню для повторного голосування.
  • Голова ЦВК Тетяна Сліпачук заявила, що офіційні дебати Володимира Зеленського та Петра Порошенка повинні проводитися в студії Суспільного.
  • Штаби кандидатів у президенти Зеленського і Порошенко узгодили порядок проведення «публічних дебатів» на НСК «Олімпійський», які пройдуть 19 квітня з 19:00 до 20:00.
  • ЦВК перенесла час початку офіційних дебатів між кандидатами в президенти Порошенко і Зеленським у студії на телеканалі «Громадське» з 20:00 на 21:00 в п’ятницю, 19 квітня, для того щоб кандидати встигли на них доїхати після «публічних дебатів» на НСК « Олімпійський ». Однак Зеленський брати участь в дебатах на «Громадському» не збирається.