- Центр журналістських розслідувань - https://investigator.org.ua/ua -

МВФ припинив місію в Україні

Міжнародний валютний фонд (МВФ) припинив місію в Україні, яка приїхала до Києва 21 травня.

Про це повідомив міністр Кабінету міністрів Олександр Саєнко, пише Центр журналістських розслідувань з посиланням на Інтерфакс-Україна.

«МВФ, враховуючи… розпуск Верховної Ради і несформованість нового уряду, припинив місію в Україні», – сказав він в ході конференції «Відповідальність, довіру, інклюзивність: бачення реформ завтрашнього дня».

Як заявив представник президента в Кабінеті міністрів Андрій Герус, невизначеність з парламентською коаліцією і урядом, які супроводжуються достроковими виборами до Верховної Ради, можуть вплинути на поточну співпрацю України з Міжнародним валютним фондом.

«МВФ хоче розуміти, хто буде урядом, хто буде коаліцією, з ким буде вестися подальша співпраця – все-таки горизонт співпраці більше, ніж місяць-два», – зазначив Герус.

«Думаю, вони зараз будуть проводити якісь зустрічі і консультації. А через два місяці будуть оновлювати ситуацію за підсумками виборів і нового уряду», – додав він.

Представник президента відкинув припущення, що на стан співробітництва з Фондом могли вплинути будь-які недавні кадрові призначення.