На Арабатській стрілці у Щасливцевому відкрили туристично-інформаційний центр

У Херсонській області на Арабатській стрілці у селі Щасливцеве Генічеського району 31 травня відкрили туристично-інформаційний центр.

Фото: genichesk.ipc.org.ua

Про це повідомляє медіа-центр IPC-Генічеськ, передає Центр журналістських розслідувань.

На урочистій церемонї відкриття центру зазначалося, що це перший заклад такого напрямку, який з’явився на Арабатській стрілці.

«Для туризму відкриття такого центру – це визначна подія. Винаймаються два працівники, які надаватимуть інформаційні послуги відпочивальникам. Була проведена кропітка робота: розроблена карта місцевості, підготовлена інформаційна, сувенірна продукція. Раніше у відпочивальників, які приїжджали на Арабатську стрілку було дуже багато запитань: де що розташоване, як до цього дістатися. Тепер низка питань буде знята», – зазначив у коментарі для медіа-центру IPC-Генічеськ Щасливцевський сільський голова Віктор Плохушко.

Фото: genichesk.ipc.org.ua

Він наголосив, що такий центр стане корисним для отримання інформації для туристів, а також поліпшить інфраструктуру і якість надання послуг для відпочивальників на Арабатській стрілці.

Фото: genichesk.ipc.org.ua

Нагадаємо:

  • 18 травня в прикордонній з окупованим Кримом Херсонській області традиційно великим фестивалем відкрився туристичний сезон. У цьому році організатори обрали місцем його проведення Біосферний заповідник Асканія-Нова, що є унікальним природним об’єктом на туристичній мапі України.
  • На Арабатській стрілці у селі Щасливцево вже кілька сезонів тривають археологічні роботи на могильниках доби бронзи. Після того, як дослідження історичних об’єктів буде завершено, їх планують долучити до популяризації туристичної сфери Херсонської області.
Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine