- Центр журналістських розслідувань - https://investigator.org.ua/ua -

У Києві головред газпромівського «Еха Москви» Венедиктов відвідав Вишинського в СІЗО

У Києві головний редактор радіостанції «Ехо Москви», що належить Газпрому, Олексій Венедиктов в середу, 10 липня, відвідав у Лук’янівському  СІЗО керівника незареєстрованого підрозділу російського інформагенстства МИА «Россия сегодня» – «РИА Новости» в Україні Кирила Вишинського, обвинуваченого в державній зраді, а також передав лист матері Вишинського президенту України.

Про це Венедиктов повідомив в Мессенжер Telegram, передає Центр журналістських розслідувань.

«Був у СІЗО у Кирила Вишинського. Як український громадянин він має намір в українському суді відстоювати свою невинність до кінця. Він сподівається, що процес почнеться по суті 15 липня. Здоровий», – написав головний редактор «Еха Москви».

За його словами, пропозиція відвідати Вишинського надійшла до нього після того як він передав до Офісу президента України лист матері Вишинського для Володимира Зеленського.

«Привіз особистого листа мами Кирила Вишинського Лариси Романівни президенту України Володимиру Зеленському. Адресату передали … Мабуть у відповідь на лист – мені запропонували відвідати Вишинського в СІЗО», – зазначив Венедиктов.

Нагадаємо: