- Центр журналістських розслідувань - https://investigator.org.ua/ua -

Озброєння з недобудованого крейсера «Україна» демонтують і встановлять на кораблях ВМСУ

Доручення щодо демілітаризації недобудованого ракетного крейсера «Україна», який знаходиться в акваторії держпідприємства «Миколаївський суднобудівний завод» (колишній Суднобудівний завод імені 61 комунара), вже підписано і незабаром працівники заводу розпочнуть виконання робіт по демонтажу озброєння, яке потім буде встановлено на інших кораблях ВМС України.

Про це повідомив генеральний директор Миколаївського суднобудівного заводу Валерій Калашников, передає Центр журналістських розслідувань з посиланням на агентство Укрінформ.

«Я його ще не бачив, але точно, на 100 відсотків знаю, що доручення про демілітаризацію недобудованого крейсера «Україна» вже підписано. Це буде не розбазарювання, а чіткий процес демілітаризації. Демонтоване озброєння і обладнання буде встановлено на кораблях ВМС», – сказав Калашников.

За його словами, процес демілітаризації займе до 3 років. Причому, в ньому крім Миколаївського заводу будуть задіяні фахівці різних підприємств, зокрема, «Ера», «Зоря-Машпроект» та інші.

Нагадаємо: