Рябошапка призначив прокурора АРК Гюндуза Мамедова заступником генпрокурора

Генеральний прокурор України Руслан Рябошапка призначив прокурора Автономної Республіки Крим Гюндуза Мамедова заступником генпрокурора.

Заступник генпрокурора України Гюндуз Мамедов Фото: investigator.org.ua

Про це повідомляє пресслужба генпрокуратури.

«Генеральний прокурор Руслан Рябошапка 18 жовтня 2019 року підписав наказ про призначення Гюндуза Мамедова на посаду заступника Генерального прокурора», – йдеться у повідомленні.

Гюндуз Мамедов у 1996 році закінчив Одеський державний університет імені І.І.Мечнікова, в 2013 році – Одеський національний економічний університет. Кандидат юридичних наук.

З 1996 року працював у прокуратурі Приморського району Одеси на посадах від помічника прокурора до першого заступника прокурора Приморського району. З 2012 року до 2013 року працював в апараті прокуратури Київської області. З грудня 2013 року по липень 2014 року Гюндуз Мамедов працював на посаді начальника слідчого відділу Дніпровської екологічної прокуратури. У липні 2014 року призначений прокурором Одеси, в грудні 2015 року – заступником прокурора Одеської області.

В серпні 2016 року був призначений прокурором Автономної Республіки Крим.

У прокуратурі АРК нагадали, що за три роки роботи на посаді очільника відомства Мамедову вдалося створити команду професіоналів та повністю переформатувати роботу правоохоронного органу автономії.

За цей час у прокуратурі АРК була налагоджена співпраця з Міжнародним кримінальним судом, розроблена методика розслідування злочинів проти основ національної безпеки та воєнних злочинів, впроваджено у роботу методи комунікації з кримчанами, що залишилися на тимчасово окупованій території півострову, а також забезпечено постійну співпрацю з громадськими та неурядовими організаціями.

Нагадаємо:

  • 6 вересня Руслан Рябошапка підписав наказ про призначення Віталія Каська першим заступником генпрокурора, який вже працював на цій посаді.
  • 11 вересня Руслан Рябошапка призначив колишнього нардепа Віктора Чумака заступником генпрокурора – головним військовим прокурором. На виборах президента Чумак очолював штаб кандидата Анатолія Гриценка.
  • 8 жовтня генпрокурор Рябошапка призначив своїм заступником колишнього першого заступника голови СБУ Віктора Трепака, який у травні 2016 року передав до НАБУ документи так званої «чорної бухгалтерії» Партії регіонів.
Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine