Справа Шеремета: поліція провела обшук у подружжя волонтерів

Правоохоронці провели обшук в будинку у подружньої пари волонтерів Євгенія і Наталії Акастелових в рамках справи про вбивство журналіста Павла Шеремета.

Про це повідомила Наталія і Євген.

Обшук закінчився приблизно о п’ятій ранку. За інформацією ТСН, поліцейські вилучили флешки, жорсткі диски, непрацюючі комп’ютери і зареєстрований мисливський карабін.

Євген під час Революції гідності був заступником командира Першої сотні, а Наталя зараз займається пораненими українськими бійцями в госпіталях.

Всього у справі про вбивство Шеремета підозрюють п’ятьох людей: медсестру одного з парашутно-десантних батальйонів Яну Дугар, лікаря і волонтера Юлію Кузьменко, музиканта і добровольців Андрія Антоненко, добровольців Владислава та Інну Грищенко.

Нагадаємо:

  • Вранці 20 липня 2016 року в Києві в результаті вибуху машини загинув відомий журналіст Павло Шеремет. Автомобіль належав керівниці «Української правди» Олені Притулі, її в машині в момент вибуху не було.
  • Журналісти з проекту «Слідство.Інфо» разом з колегами з міжнародної мережі OCCRP представили власне розслідування вбивства Павла Шеремета.
  • Головне слідче управління Нацполіції засекретило всі судові рішення у справі про вбивство Павла Шеремета для захисту життя осіб, «які беруть участь у кримінальному судочинстві».
  • Поліція затримала підозрюваних у справі про вбивство журналіста Павла Шеремета, повідомив глава МВС Арсен Аваков.
  • В цей же час відомий український музикант, доброволець Андрій «Riffmaster» Антоненко написав, що йому «пред’являють вбивство Шеремета».
  • Крім того, адвокат Влад Добош повідомив про пред’явлення підозри волонтеру, лікаря Юлії Кузьменко.
  • Журналістка Ольга Худецька повідомила, що Антоненко і Кузьменко затримані.
Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine