Крістіна Квін знову стала Тимчасовою повіреною у справах США в Україні

Заступниця глави місії США в Києві Крістіна Квін знову стала Тимчасовою повіреною у справах США в Україні, після того як 2 січня припинив свої повноваження на цій посаді Вільям Тейлор.

Тимчасово повірена у справах США в Україні Крістіна Квін Фото: Facebook U.S. Embassy Kyiv Ukraine

Про це повідомляє посольство Сполучених Штатів в Україні на своїй сторінці у Facebook.

«Наша заступниця глави місії США в Україні, Крістіна Квін, тепер стала Тимчасовою повіреною у справах США», – йдеться у повідомленні.

Квін вже виконувала повноваження Тимчасової повіреної після завершення каденції послині США в Україні Марі Йованович в травні 2019 року до призначення Тимчасовим повіреним Вільяма Тейлора в липні 2019 року.

З 2013 року по квітень 2019 року Квін працювала на посаді виконувача обов’язків заступника Голови Місії/ міністра-радника з економічних питань у Посольстві США в Парижі.

Перед тим Квін працювала на посаді виконувача обов’язки заступника Голови Місії та радника з економічних питань у Посольстві США в Бангкоку, Таїланді; радника з економічних питань у Посольстві США в Лондоні; директора з питань Європейського Союзу, України і Білорусі в Раді національної безпеки у Виконавчому апараті Президента. Вона також працювала в Посольстві США в Москві, Росії; в Місії США в Європейському Союзі в Брюселі, Бельгії; у Посольстві США в Манілі, на Філіпінах.

У Державному департаменті США у Вашингтоні, окрузі Колумбія, Квін працювала над питаннями відносин з Європейським Союзом та двосторонніх відносин зі Словенією.

Тимчасово повірена у справах США в Україні народилася й виросла в Каліфорнії, має ступінь бакалавра з політології, який отримала у Західному коледжі та ступінь магістра зі стратегічних досліджень Військового коледжу армії США.

Нагадаємо:

  • 31 травня тимчасово повірена у справах США в Україні Крістіна Квін прибула до Києва на заміну послині Марі Йованович.
  • 18 липня 2019 року експосол Сполучених Штатів Вільям Тейлор став тимчасовим повіреним у справах США в Україні. Крістіна Квін, яка з 31 травня виконувала обов’язки тимчасово повіреної, стала заступницею Тейлора.
  • 31 грудня 2019 року Тимчасовий повірений у справах США в Україні Вільям Тейлор повідомив, що завершує свою роботу у Києві та передає повноваження заступниці голові Місії США в Україні Крістіні Квін. Американський дипломат наголосив, що дуже оптимістично налаштований щодо майбутнього України.
Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine