Нацполіція та прокуратура АРК повідомили про підозру ще двом «бійцям» севастопольського НЗФ «Рубеж»

Новини
Руслан Тараненко та Олександр Уласєвич

Слідчі главку Нацполіції в АРК і Севастополі спільно з прокуратурою автономії повідомили про підозру «бійцям» незаконного збройного формування «Рубеж», яке входило до так званої «Самооборони Севастополя», Руслану Тараненку та Олександру Уласєвичу, які у березні 2014 року під час окупації Криму Росією брали активну участь у блокуванні і захоплені штабу ВМС України в Севастополі.

Про це Центру журналістських розслідувань повідомили в прокуратурі АРК.

«Прокуратура автономії спільно з ГУНП в АР Крим та м.Севастополя повідомили про підозру двом учасникам незаконного збройного формування «Добровольча народна дружина Рубіж» за ч. 2 ст. 260 КК України (створення не передбачених законом збройних формувань або участь у їх діяльності). Санкція інкримінованої статті передбачає позбавлення волі на строк від трьох до восьми років з конфіскацією майна або без такої», – йдеться в повідомленні.

5 травня слідчі главку Нацполіції в АРК і Севастополі спільно з прокуратурою автономії повідомили про підозру «бійцям» незаконного збройного формування «Рубеж», яке входило до так званої «Самооборони Севастополя», Володимиру Муцю і Іллі Короткову, які у березні 2014 року під час окупації Криму Росією брали активну участь у блокуванні і захоплені штабу ВМС України в Севастополі.

Нагадаємо: 

  • У вересні 2017 року прокуратура АРК повідомила про підозру колишньому другому командиру НЗФ «Рубеж», причетного до незаконної анексії Росією Криму Ігрою Петрову.
  • У червні 2019 року прокуратура АРК скерувала до суду обвинувальний акт стосовно першого керівника НЗФ «Рубеж» Володимира Мельника.
  • В лютому 2019 року слідчий відділ ГУ НП в АРК та Севастополі оголосив у розшук керівників та учасників спецпідрозділу «Рубеж», який входив до складу незаконного збройного формування «Самооборона Севастополя».
  • 17 березня 2020 року ГУ Нацполіції в АРК повідомило про підозру двом учасникам севастопольського НЗФ «Рубеж», які брали активну участь в окупації Криму Росією в лютому-березні 2014 року.
  • Прокуратура АРК і кримський главк Нацполіції повідомили  про підозру Михайлу Чалому – одному з організаторів захоплення влади в Севастополі в лютому-березні 2014 року, керівнику силового блоку «координаційної ради» «народного мера» Севастополя Олексія Чалого.
  • 3 квітня ГУ Нацполіції в АРКрим та Севастополі повідомило про підозру учаснику незаконного збройного формування «Рубеж» у Севастополі Володимиру Мельникову, який брав участь в окупації українського півострова.
  • 10 квітня прокуратура АРК та главк Нацполіції в АРК і Севастополі повідомили про підозру двом учасникам НЗФ «Рубеж» Ігору Пронькіну та Андрію Трішину, які брали участь в захопленні штабу Військово-Морських Сил України у Севастополі у березні 2014 року.
  • 24 квітня главк Нацполіції в АРК і Севастополі спільно з прокуратурою автономії повідомили про підозру учасникам НЗФ «Рубеж» Олександру Столярову та Кирилу Коміссару, які брали участь в захопленні штабу ВМС України у Севастополі та українського корвета «Хмельницький» у березні 2014 року.