У Міносвіти визначили дати проведення тестів ЗНО-2020

Міністерство освіти науки України ухвалило рішення про терміни проведення основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) у 2020 році.

Фото: Facebook Український центр оцінювання якості освіти

Про це повідомляє Український центр оцінювання якості освіти (УЦОЯО).

Відповідний наказ Міносвіти №664 був підписаний 20 травня.

«Основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання розпочнеться 25 червня тестуванням з математики і завершиться 17 липня тестуванням з хімії», – йдеться у повідомленні.

Зокрема, тестування з української мови і літератури відбудеться 30 червня, з фізики – 2 липня, з іспанської, німецької, французької мов – 6 липня, з англійської мови – 7 липня, з історії України – 9 липня, з біології – 13 липня, з географії – 15 липня.

Як зазначається, до 4 червня на інформаційних сторінках будуть розміщені запрошення-перепустки, де буде зазначено час і місце проведення тестувань

Інформацію про результати основної сесії ЗНО з усіх навчальних предметів буде розміщено на інформаційних сторінках учасників тестування до 29 липня.

Як вказали в УЦОЯО, додаткова сесія ЗНО запланована на 23 липня – 11 серпня, а результати буде розміщено до 14 серпня. Цьогоріч для участі в додатковій сесії ЗНО зможуть зареєструватися під час додаткового періоду реєстрації (25 травня – 9 червня) всі, хто не зміг цього зробити протягом 3 лютого – 24 березня.

Нагадаємо:

  • В кінкі квітня Мініосвіти України спільно з урядовим контактним центром та фондом «Відкрита політика» запустили «гарячу лінію» для учнів з окупованих Криму та непідконтрольних районів Донецької та Луганської областей.
  • Міносвіти України у зв’язку з загальнонаціональним карантином розробило два сценарії завершення навчального року, проведення зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) та вступної кампанії.
  • Кабмін України ввів з 22 травня адаптивний карантин по регіонам, який має діяти до 22 червня. З цього дня відновиться робота громадського транспорту. Метрополітен та дитячі садки запрацюють 25 травня.
Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine