- Центр журналістських розслідувань - https://investigator.org.ua/ua -

Росія довела до аварійного стану Північно-Кримський канал на окупованій території – відео

Русло Північно-Кримського каналу у напрямку Армянська і Джанкоя на окупованому Росією півострові перебуває в аварійному стані і непридатне для використання. 

Про це свідчать кадри аерозйомки квадрокоптером, отриманої Центром журналістських розслідувань з АР Крим. 

Магістральне русло Північно-Кримського каналу та його відгалуження в районі міст Армянськ і Джанкой в окупованому Криму знаходяться у вкрай занедбаному стані. Дно каналу рясно поросло деревами та кущами. Це видно на відео, що було знято над окупованою територією АР Крим за допомогою квадрокоптера та передано редакції Центру журналістських розслідувань. 

На відео помітно, що місцями відсутні бетонні плити, якими було викладено русло каналу. Крім того в руслі порослого рослинністю каналу помітні звалища відходів. 

Судячи з занедбаного технічного стану русла каналу, окупаційна влада не приділяє ніякої уваги для збереження цього важливого гірдротехнічного об’єкту.  Для відновлення його функціонування необхідні будуть значні кошти і капітальні роботи. 

Аерозйомка також зафіксувала фортифікаційні споруди, зведені окупаційними військами РФ поблизу адміністративного кордону між Херсонською областю та окупованою територією АР Крим. 

Докладніше про ситуацію навколо Північно-Кримського каналу дивіться у відеоблогу Євгенія Лешана «Вода і закон».

Нагадаємо: