Ощадбанк, пенсії, пошта: які послуги можна отримати на КПВВ

Новини
Ощадбанк
Відділення Ощадбанку ЦНАП на КПВВ «Щастя» Фото: facebook.com/MinReintegration

Україна відновила роботу КПВВ на Донбасі: на всіх пунктах пропуску громадяни можуть отримати будь-які адміністративні послуги. На пунктах пропуску працює Ощадбанк, пошта і Центри надання адміністративних послуг. Отримати послуги можна на місці, не переходячи на підконтрольну територію України, і піти на непідконтрольну.

Про це повідомив в ефірі Радіо Донбас.Реалії заступник Командувачу Операції об’єднаних сил, генерал-майор Богдан Бондар.

Ощадбанк

ЦНАП на КПВВ «Щастя» Фото: facebook.com/MinReintegration

Пропуск громадян и транспортних ЗАСОБІВ відбуватіметься щоденно з 8:00 до 16:00 за Київським часом.

«Всі послуги, что русский сторона розгорнула на контрольно-пропускних пунктах через лінію розмежування на Донбасі, можна отріматі, не заходячі на підконтрольну Україні теріторію», – зазначив Бондар. Все адмінпослуги можна отримати в ЦНАПах.

Ощадбанк продовжив до 1 січня 2021 року дію платіжних карток переселенців, обслуговуються за тарифним пакетом «Мій рахунок», через карантин і тимчасові обмеження, викликані COVID-19.

В Ощадбанку пояснили, що пенсіонери-переселенці можуть перевірити кількома способами інформацію за своїм електронним пенсійним посвідченням (ЕПП), яке також є банківською картою для отримання пенсійних виплат.

  • 10 листопада Україна відкрила два нових КПВВ в Щасті і Золотому Луганської області, тому відповідні дії повинні бути з боку РФ, заявив глава делегації України в Тристоронньої контактній групі, перший президент України Леонід Кравчук. Кравчук підкреслив, що Україна виконувала і виконуватиме домовленості, тому що вважає це своїм головним завданням для досягнення миру на Донбасі.
  • Пропуск громадян і транспортних засобів через контрольні пункти в’їзду-виїзду «Гнутове», «Новотроїцьке», «Мар’їнка», «Майорське», «Станиця Луганська», «Щастя» та «Золоте», починаючи з 10 листопада, буде проводитися щоденно з 8.00 до 16.00.
  • Під час в’їзду на підконтрольну уряду України територію проводитиметься температурний скринінг громадян. Обов’язковою умовою також є перебування в захисній масці (респіраторі) та дотримання соціальної дистанції з урахуванням нанесеної розмітки. Для пропуску через КПВВ громадяни повинні дати згоду на проведення заходів обов’язкової самоізоляції з використанням єдиного електронного сервісу «Вдома» або обсервації, відповідно до вимог Постанови Кабінету Міністрів України № 641 від 22.07.2020.