Розгляд апеляції на вирок «організатору енергоблокади» Криму Іслямову перенесено на квітень – Полозов

У російському Сочі Третій апеляційний суд загальної юрисдикції переніс на 8 квітня розгляд апеляцій обвинувачення і захисту на вирок «Верховного суду Криму» власнику кримськотатарського телеканалу ATR і «організатору енергоблокади» півострова Ленуру Іслямову, яким він заочно був засуджений до 19 років позбавлення волі за нібито «організацію незаконного збройного формування, здійснення диверсійних дій, і публічні заклики до здійснення екстремістської діяльності».

Адвокат Микола Полозов Фото: crimean-solidarity.org

Про це повідомив російський адвокат Микола Полозов в Facebook.

«Сьогодні в Третьому апеляційному суді загальної юрисдикції мав відбутися розгляд апеляційного подання державного обвинувача і апеляційних скарг захисту на вирок «Верховного суду Криму» щодо Ленура Іслямова, яким той за обвинуваченням за ч. 1 ст. 208, п. «А, б» ч. 2 ст. 281 і шістьма епізодами ч. 2 ст. 280.1 КК РФ був заочно засуджений до 19 років позбавлення волі з відбуванням покарання в колонії суворого режиму. Головуючим суддею у справі в апеляційній інстанції став голова Третього апеляційного суду загальної юрисдикції Кузін Є.Б. Після відкриття судового засідання, роз’яснення учасникам процесу їх прав та обов’язків, суд поставив питання про відкладення судового засідання», – написав Полозов.

Адвокат зазначив, що раніше він підготував доповнення до апеляційної скарги з докладним розбором вироку і направив його до суду апеляційної інстанції.

«Не дивлячись на те, що доповнення прийшло точно в термін, передбачений ч. 4 ст. 389.8 КПК РФ, що давало можливість ознайомитися всім зацікавленим особам з ним, суд апеляційної інстанції прийняв рішення відкласти судове засідання для направлення мого доповнення до скарги особам, які беруть участь у справі. Таким чином, засідання апеляційної інстанції у справі Ленура Іслямова відбудеться 8 квітня, початок о 12:00», – додав Полозов.

Як повідомлялось, 10 грудня «Верховний суд Криму» заочно засудив власника кримськотатарського телеканалу ATR і «організатора енергоблокади» півострова Ленуруа Іслямова до 19 років позбавлення волі. 15 грудня Микола Полозов подав апеляційну скаргу на вирок «Верховного суду Криму» Ленур Іслямова.

Нагадаємо:

  • 20 вересня 2015 року в Херсонській області на адмінкордоні з окупованим Кримом почалася акція по безстрокової блокаді поставок українських товарів на півострів. Активісти блокували рух дорогами, що ведуть до КПВВ «Каланчак», «Чаплинка» і «Чонгар». При цьому в Крим не пропускались лише вантажні автомобілі і фури.
  • У ніч на 6 жовтня 2015 року була пошкоджена опора високовольтної мережі, по якій подавалась електроенергія з материкової України до окупованого Криму.
  • На початку 2016 року учасники акції з блокади поставок в окупований Крим створили громадське формування «Аскер», яке співпрацює з українськими прикордонниками на адмінкордоні з півостровом.
Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine