У Криму окупанти провели черговий обшук в будинку кримських татар

В окупованому Криму 23 квітня російські силовики провели обшук в будинку кримського татарина Руслана Рамазанова в мікрорайоні Хошкельди Сімферопольського району на підставі «анонімного повідомлення». З оселі вилучено комп'ютерну техніку.

Фото: facebook.com/crimeansolidarity

Про це повідомляє громадський рух «Кримська солідарність» з посиланням на інформацію родичів Рамазанова і правозахисника Абдурешитов Джеппарова.

«У мікрорайоні Хошкельди Сімферопольського району пройшов обшук в будинку кримського татарина Руслана Рамазанова … Руслану 43 роки. За слова родичів, відвідує місцеву мечеть і здійснює п’ятиразову молитву. Вдома під час обшуку знаходилися четверо дітей, дружина і мати. Обшук почався о 5.55 ранку і тривав близько години. У будинку вилучена техніка – комп’ютер і телефон. Членам сім’ї було зачитано постанову на обшук і залишений протокол», – йдеться в повідомленні.

За словами Абдурешитов Джеппарова, оперативні співробітники прийшли по «анонімному повідомленню» як і 22 квітня в Білогірському районі.

Нагадаємо:

  • 20 квітня 2021 року в окупованому Криму співробітники ФСБ провели обшук в будинку кримського татарина Сейрана Таймазова в селі Курське Білогірського району. Таймазов з 2016 року не живе в Криму, в будинку проживають його батьки. В ході слідчих заходів нічого вилучено з дому не було.
  • 22 квітня 2021 року в Криму співробітники Центру з протидії екстремізму (ЦПЕ) провели обшук в будинку кримського татарина Ельдара Фетляєва в селі Багате Білогірського району за анонімною заявою про нібито підготовку вибухів на півострові. В ході слідчих заходів ніхто не був затриманий і не виявлено ніяких заборонених предметів і речовин. Силовики вилучили комп’ютерну техніку.
Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine