Прем’єра Шмигаля просять надати гуманітарну допомогу українцям, які постраждали від злив у Криму

Новини
Фото: Facebook Минстрой Крыма

Кримськотатарський ресурсний центр направив лист прем’єр-міністру України Денису Шмигалю з пропозицією надати гуманітарну допомогу українцям, які постраждали від злив на території окупованого Криму.

«Як може Україна допомогти своїм громадянам, постраждалим від злив у Криму? Надати необхідні ресурси: питну бутильовану воду, будівельні матеріали, ліки тощо. Звернутися до Міжнародного комітету Червоного Хреста, уповноважених структур ООН та ОБСЄ з проханням передати цю гуманітарну допомогу», – йдеться в листі.

Більшість будинків в окупованій Ялті після потопу 18 червня залишаються під купою каменів. Поки ніякої компенсації потерпілі не отримали.

Детальніше про потоп в Криму дивіться у відеоблозі Микити Панасенка Як халатність окупантів привела до потопу

Нагадаємо:

  • 17 червня 2021 року в окупованому Криму в результаті рясних опадів затопило населені пункти східної частини півострова. У Керчі рятувальники вплав супроводжували човен, на якому так званий «глава Криму» Сергій Аксенов оглядав затоплене місто.
  • 18 червня 2021 року в результаті злив затопило населені пункти Великої Ялти. У самій Ялті, де за 6 годин випала місячна норма опадів, було зупинено рух тролейбусів і закрита значна частина автобусних маршрутів.