В окупованому Криму на 12-13 липня оголошено штормове попередження. На півострові очікуються сильні зливи, грози, град і шквали.
Про це повідомляє «Головне управління МНС Росії по Республіці Крим».
«За даними Кримського управління з гідрометеорології та моніторингу навколишнього середовища вдень і до кінця доби 12 липня, протягом доби 13 липня в Криму очікуються місцями сильні зливи, грози, град, шквал 20-25 м/с», – йдеться в повідомленні.
Нагадаємо:
- 17 червня 2021 року в окупованому Криму в результаті рясних опадів затопило населені пункти східної частини півострова. У Керчі рятувальники вплав супроводжували човен, на якому так званий «глава Криму» Сергій Аксенов оглядав затоплене місто.
- 18 червня 2021 року в результаті злив затопило населені пункти Великої Ялти. У самій Ялті, де за 6 годин випала місячна норма опадів, було зупинено рух тролейбусів і закрита значна частина автобусних маршрутів.
- 4 липня 2021 року в Криму рясні опади викликали повінь в селах Куйбишеве і Голубінка Бахчисарайського району. Загинула місцева жителька, яку змило потоком води.