- Центр журналістських розслідувань - https://investigator.org.ua/ua -

«Суд» у Криму слідом за Джеляловим продовжив арешт Азізу та Асану Ахтемовим до 23 січня

В окупованому Криму 28 жовтня «Київський районний суд» Сімферополя продовжив до 23 січня 2022 року термін утримання під вартою двоюрідним братам Азізу та Асану Ахтемовим, яких ФСБ разом першим заступником голови Меджлісу кримськотатарського народу Наріманом Джеляловим, обвинувачує у здійсненні «диверсії», яка нібито відбулася на газопроводі у селі Перевальне.

Про це повідомляє сайт «Кримський процес».

«Київський районний суд міста Сімферополя розглянув питання про продовження запобіжного заходу для Азіза Ахтемова та Асана Ахтемова. Суд задовольнив клопотання слідчого та продовжив їм термін утримання під вартою до 23 січня 2022 року», – йдеться у повідомленні.

Усі судові засідання щодо продовження запобіжних заходів пройшли у закритому режимі. Периметр будівлі суду оточили співробітники поліції. За оточення не пропустили слухачів та журналістів. Причому при розгляді клопотання про продовження запобіжного заходу щодо Азіза Ахтемова, «суд» за день до початку засідання вже визначив проводити його в закритому режимі, повідомила адвокат Сафіє Шабанова.

«Так само як і у справі Нарімана Джелялова, захист наполягав на зміні запобіжного заходу на непов’язаний із взяттям під варту, однак суддя Євген Пронін, який раніше також продовжив на аналогічний період утримання під вартою Нарімана Джелялова задовольнив клопотання слідчого до продовження всіх фігурантів утримання під вартою 23 січня 2022 року. Надалі адвокати мають намір оскаржувати дані судові рішення в апеляційній інстанції», – наголошується у повідомленні.

Як повідомлялось, 28 жовтня 2021 року в Криму «Київський районний суд» Сімферополя продовжив до 23 січня 2022 року термін утримання під вартою першому заступнику голови Меджлісу кримськотатарського народу Наріману Джелялову.

Нагадаємо: