- Центр журналістських розслідувань - https://investigator.org.ua/ua -

Ощадбанк дозволив до 1 квітня 2022 року використання платіжних карток переселенців

Ощадбанк

Ощадбанк до 1 квітня 2022 року використання платіжних карток внутрішньо переміщених осіб (ВПО), термін дії яких закінчується під час карантину. Починаючи з 1 квітня 2022 року Ощадбанк припинить використання зазначених платіжних карток ВПО.

Таким чином, картки Ощадбанку для ВПО, що обслуговуються за тарифним пакетом «Мій рахунок» і термін дії яких вже завершився або завершується до кінця березня наступного року, не будуть блокуватись до 1 квітня 2022 року.

Як повідомляє Ощадбанк на своєму сайті, це пов’язано з продовженням адаптивного карантину до 31 березня 2022 року.

Як повідомлялось, 10 листопада 2021 року представниця української делегації у соціально-економічній підгрупі у Тристоронній контактній групі Вікторія Страхова проінформувала, що Україна планує продовжити дію карток Ощадбанку для пенсіонерів, що проживають на тимчасово окупованих територіях Донецької і Луганської областей.

В Ощадбанку заявили про намір продовжити дію прострочених карток пенсіонерів зі статусом ВПО до 31 березня 2022 року, оскільки через проблеми з перетином КПВВ на лінії розмежування клієнти Ощадбанку, які живуть в ОРДЛО, не можуть забрати нові картки майже два року. При цьому термін придатності старих карток повинен закінчитися 1 січня 2022 року.

15 грудня 2021 року Кабмін продовжив адаптивний карантин в Україні до 31 березня 2022 року.

Нагадаємо: