Окупанти вимикають на Херсонщині мобільний зв’язок. Не працюють Vodafone та Київстар

Війна

Російські окупанти почали вимикати мобільний зв’язок у Херсонській області. Наразі майже повністю заблоковані сигнали українських операторів Vodafone та Київстар.

Про це повідомляє Центр журналістських розслідувань з посиланням на інформацію місцевих мешкаців та Херсонської облдержадмінстрації.

«Вчора російські військові на телевежі в Чаплинці відкрили вагончики операторів зв’язку, демонтували і викрали обладнання базових станцій сотового зв’язку – Vodafone, Київстар, Lifecell. Також відрізали від електроживлення телевізійну станцію, в тому числі станцію цифрового телебачення», – розповів мешканець Херсонщини.

Про відключення мобільного зв’язку на Херсонщині повідомила Херсонська ОДА.

«Окупанти відключили мобільні мережі Vodafone та Київстар на території всієї Херсонщини. Наразі працює лише WiFi», – йдеться у повідомленні.

За інформацією журналістів ЦЖР, в Херсоні продовжує працювати лише мережа Lifecell.

24 лютого 2022 року Російська Федерація розпочала повномасштабну війну проти України.

О 04:00 президент РФ Володимир Путін заявив про проведення «спеціальної військової операції» на окупованому Донбасі.

Росія завдала ракетних ударів по території України і розпочала пряме повномасштабне вторгнення. Збройні сили України дають відсіч ворогові.

Російські окупанти вчиняють низку воєнних злочинів на території України. Це обстріли житлових кварталів та об’єктів цивільної інфраструктури, віроломство, мародерство. Це порушення Міжнародного гуманітарного права і Римського статуту міжнародного кримінального суду.

Центр журналістських розслідувань веде хроніку війни на різних майданчиках:

YouTube: https://bit.ly/3vdHSJm

Facebook: https://www.facebook.com/investigator.org.ua/

Telegram: https://t.me/investigatorua

Twitter: https://twitter.com/InvestigatorUa

Читайте хроніку війни: за 24 лютогоза 25 лютогоза 26 лютогоза 27 лютогоза 28 лютогоза 1 березняза 2 березняза 3 березня.