Під Маріуполем окупанти утримують у фільтраційних таборах до 27 тисяч цивільних осіб

Під Маріуполем російські загарбники утримують у фільтраційних таборах до 27 тисяч цивільних осіб, яким окупанти навмисне створюють перешкоди для евакуації.

Зруйнований Маріуполь, 18.04.2022 Фото: t.me/andriyshTime

Про це повідомив радник мера Маріуполя Петро Андрющенко в Telegram.

«Депортація і фільтрація. За оновленими даними на сьогодні окупанти утримують у фільтраційних таборах по лінії Мангуш-Нікольське-Ялта не менше 20 тисяч осіб, перешкоджаючи можливості евакуюватись через навмисне затягування та сповільнення процедури фільтрації. Також ще 5-7 тисяч осіб знаходяться у фільтраційному таборі у с. Безимяноє на стадії підготовки до депортації», – написав Андрющенко.

Нагадаємо, раніше Андрющенко повідомляв, що у Маріуполі російські окупанти готуються з 18 квітня закрити місто на в’їзд і виїзд, а також заборонити мешканцям пересування по районах. Мета таких дій – провести фільтрацію усіх чоловіків, частину з яких загарбники хочуть мобілізувати.

***

О 4 годині ранку 24 лютого 2022 року президент РФ Володимир Путін заявив про проведення «спеціальної військової операції» на окупованому Донбасі. Росія завдала ракетних ударів по території України і розпочала пряме повномасштабне вторгнення на чотирьох напрямках. Збройні сили України дають відсіч ворогові, план бліцкрігу — захопити Київ за два-три дні — провалився, російська армія відступила від столиці. Російські військові вчиняють тисячі воєнних злочинів та злочинів проти людяності на всій території України.

Центр журналістських розслідувань веде щоденну хроніку Війна Росії проти України на всіх майданчиках:

YouTubeFacebook, TelegramTwitter

Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine