- Центр журналістських розслідувань - https://investigator.org.ua/ua -

В Одесі окупанти готували провокації до 2 травня – Центр протидії дезінформації

РФ планувала масові заворушення та протести 2 травня у Одесі.

Про це повідомляє пресслужба Центру протидії дезінформації.

«28.04.2022 року на брифінгу МЗС РФ Захарова нагадала, що 2 травня виконується 8 років з дня трагедії, що сталася в будинку профспілок в Одесі 2 травня 2014 року і спричинила загибель 48 осіб. 30.04.2022 року оперативники та слідчі поліції спільно з ДБР затримали представників криміналітету та колаборантів, які планували 02.05.2022 року організувати в Одесі масові заворушення та протести. Були вилучені зброя, вибухівка, інструкції для ДРГ», – зазначають аналітики Центру протидії дезінформації.

«З 22 години 1 травня до 5 години ранку 3 травня в Одесі оголошено «комендантську годину». Просимо мешканців Одеси бути пильними та про будь-які провокації повідомляти правоохоронцям», – нагадують одеситам у ЦПД.

Невизнане Придністров’я продовжують готувати до війни з Україною. На території «ПМР» видрукувано газету «Придністров’я», датований 2 травня 2022 року.

О 4 годині ранку 24 лютого 2022 року президент РФ Володимир Путін заявив про проведення «спеціальної військової операції» на окупованому Донбасі. Росія завдала ракетних ударів по території України і розпочала пряме повномасштабне вторгнення на чотирьох напрямках. Збройні сили України дають відсіч ворогові, план бліцкрігу — захопити Київ за два-три дні — провалився, російська армія відступила від столиці. Російські військові вчиняють тисячі воєнних злочинів та злочинів проти людяності на всій території України.

Центр журналістських розслідувань веде щоденну хроніку Війна Росії проти України на всіх майданчиках:

YouTubeFacebook, TelegramTwitter