Британія включила до санкційного списку патріарха Кирила, військових рф і колаборантів Херсонщини

До санкційного списку Великої Британії включили патріарха РПЦ Кирила і військових рф, підозрюваних у звірствах у Бучі. Під санкції також потрапили члени «комітету з порятунку Херсонщини «За мир та порядок», головою якого є колаборант Кирило Стремоусов.

Про це повідомили на сайті британського уряду.

У санкційному списку опинилась уповноважена з прав дитини росії Марія Львова-Бєлова «за примусове переведення та усиновлення українських дітей».

Львову-Бєлову, йдеться на сайті британського уряду, дозволила насильно вивезти 2000 українських дітей із Луганської та Донецької областей та організувати нову політику, спрямовану на сприяння їх примусовому усиновленню в росії.

Санкції також спрямовані проти депутата московської міської думи, члена політичної еліти Путіна Сергія Савостянова та Олексія Ісайкіна, президента і члена правління групи «Волга-Дніпро», російської транспортної компанії, яка здійснює значні авіаперевезення, з якою уряд росії уклав контракт на створення повітряних мостів, які перевозять важливі вантажі.

До санкційного списку також включено четверо військових полковників 64-ї окремої мотострілецької бригади, які підозрюються у вбивствах, зґвалтуваннях і тортурах цивільних у Бучі.

Раніше Велика Британія запровадила санкції проти Аліни Кабаєвої, її бабусі та численних родичів та друзів Володимира Путіна та колишньої дружини. Санкції стосуються арешту активів на території королівства та заборони на в’їзд.

Санкції ЄС та США, запроваджені проти росії через війну ви Україні, майже повністю перекрили участь західних технологій і компаній у розвитку військово-промислового комплексу росії, повідомив морський експерт, головний редактор BlackSeaNews Андрій Клименко в ефірі програми «Питання національної безпеки» з Валентиною Самар (проект Центру журналістських розслідувань).

***

О 4 годині ранку 24 лютого 2022 року президент РФ Володимир Путін заявив про проведення «спеціальної військової операції» на окупованому Донбасі. Росія завдала ракетних ударів по території України і розпочала пряме повномасштабне вторгнення на чотирьох напрямках. Збройні сили України дають відсіч ворогові, план бліцкрігу — захопити Київ за два-три дні — провалився, російська армія відступила від столиці. Російські військові вчиняють тисячі воєнних злочинів та злочинів проти людяності на всій території України.

Центр журналістських розслідувань веде щоденну хроніку Війна Росії проти України на всіх майданчиках:

YouTubeFacebook, TelegramTwitter

Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine