- Центр журналістських розслідувань - https://investigator.org.ua/ua -

Кремль активно планує проведення псевдореферендуму про приєднання «ДНР» до рф – розвідка Британії

За даними британської розвідки, Кремль перебуває на просунутій стадії планування проведення псевдореферендуму про приєднання так званої «ДНР» до росії, однак незрозуміло, чи вже є остаточне рішення про проведення «голосування».

Про це у щоденному огляді повідомляє Міністерство оборони Великої Британії.

У британській розвідці нагадали, що 11 серпня 2022 року російські ЗМІ повідомляли, що ватажок так званої «ДНР» Денис Пушилін заявив, що дата псевдореферендуму про «приєднання» до росії буде оголошена після «повного звільнення ДНР».

При цьому у червні 2022 року журналісти-розслідувачі публікували докази, що «ДНР» планує стратегію проведення псевдореферендуму та забезпечення принаймні 70% голосів за приєднання до росії.

«Цілком імовірно, що росія перебуває на передовій стадії планування проведення референдуму, хоча поки неясно, чи прийнято остаточне рішення про проведення голосування. Кремль, ймовірно, сприйме те, що військові поки що не окупували всю Донецьку область, як невдачу у досягненні своїх максималістських цілей в Україні», – йдеться у огляді.

***

О 4 годині ранку 24 лютого 2022 року президент рф Володимир Путін заявив про проведення «спеціальної військової операції» на окупованому Донбасі. росія завдала ракетних ударів по території України і розпочала пряме повномасштабне вторгнення на чотирьох напрямках. Збройні сили України дають відсіч ворогові, план бліцкрігу — захопити Київ за два-три дні — провалився, російська армія відступила від столиці. Російські військові вчиняють тисячі воєнних злочинів та злочинів проти людяності на всій території України.

Центр журналістських розслідувань веде щоденну хроніку Війна росії проти України на всіх майданчиках: YouTubeFacebook, TelegramTwitte