Затриманий окупантами в Криму правозахисник Джеппаров перебуває у спецприймачі «управління МВС РФ по Сімферополю»

Затриманий 25 квітня в окупованому Криму російськими силовиками кримськотатарський активіст і правозахисник Абдурешіт Джеппаров, якого російські силовики затримали 25 квітня в окупованому Криму після обшуку в його будинку в Білогірську, перебуває в спецприймачі для адміністративно заарештованих «управління МВС РФ по Сімферополю» на вул. Павленка, 1а.

Абдурешіт Джеппаров Фото: RFE/RL

Про це повідомляє Кримська правозахисна група (КПГ).

«Ветерана кримськотатарського руху Абдурешита Джеппарова окупанти затримали нібито за непокору поліції (ст.19.3 КоАП РФ). Як повідомляє монітор КПГ, правозахисника тримають у спецприймачі для адміністративно арештованих на вул. Павленка у Сімферополі», – йдеться у повідомленні.

Як повідомлялося, 25 квітня 2023 року в Криму російські силовики затримали кримськотатарського активіста та правозахисника Абдурешіта Джеппарова після обшуку в його будинку в Білогірську.

Нагадаємо:

  • В окупованому Криму росіяни незаконно утримують 168 кримських політв’язнів, 119 з них – кримські татари.
  • Комісар Ради Європи з прав людини Дуня Міятович у доповіді наголосила на численних порушеннях прав кримських татар у тимчасово окупованих Росією Автономній Республіці Крим та місті Севастополі.
Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine