Колаборантка Ковітіді після пожежі на нафтобазі в Севастополі вимагає від армії РФ атакувати Одесу

Новини
Пожежа на нафтобазі в Севастополі, 29.04.2023 Фото: соцмережі

«Сенатор» від Криму, колаборантка Ольга Ковітіді після пожежі на нафтобазі в Севастополі вимагає від армії РФ атакувати Одесу.

«Про атаку безпілотника ЗСУ на Севастополь і загоряння нафтобази в Козачій бухті. Часу «на повільні танці» у нас більше немає. Те, що сталося, вимагає відповідного жорсткого рішення і дій. Усі нафтоналивні сховища Одеси мають бути знищені. Стратегічне рішення про нейтралізацію Одеси як військової бази України має бути прийнято», – заявила вона російським ЗМІ.

Як вказує Максим Майоров, експерт Центру стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки, це чергова віртуозна перемога безпілотної авіації і чергова ганьба морської піхоти ворога.

«Нафтобаза розташована впритул до сліпів десантних кораблів (пам’ятаєте «Саратов» у Бердянську?), де вони завантажуються і розвантажуються. Це все – господарство 810-ї бригади морської піхоти. Там у них військове містечко, полігон, автодром і т.д.

З цього два висновки:

1) Атака на нафтобазу – це не просто руйнування інфраструктури і знищення запасів паливних ресурсів, це удар по військовому об’єкту, одному з найважливіших у Севастополі.

2) Прикриття нафтобази з неба було безпосереднім завданням 810-ї бригади. Вони мали захищати її як себе самих. Успішно уражена ціль – це чергова віртуозна перемога безпілотної авіації і чергова ганьба морської піхоти ворога», – зазначив він.

Фото: Maksym Maiorov

Як повідомляв ЦЖР в матеріалі Тут може бути «бавовна». Севастополь: бухти і місто, сухопутні й берегові військові частини, бригади бойових кораблів, авіаремонтні й судноремонтні підприємства – перелік військових обʼєктів Корабельної сторони Севастополя великий і різноманітний. І всі вони розташовані поруч із житловою забудовою.

Військові обʼєкти мису Херсонес Фото: Google Earth

Серію матеріалів про російські об’єкти в окупованому Криму, які є потенційними легальними військовими цілями для ЗСУ, ми адресуємо цивільному населенню – нашим громадянам у Автономній Республіці Крим і Севастополі, аби вони могли убезпечити себе і триматись від них подалі.

В окупованому Севастополі вночі 29 квітня «загорілася» нафтобаза в Козачій бухті. Окупаційний «уряд» поскаржився, що об’єкт атакував безпілотний апарат.

Центр журналістських розслідувань публікує серію матеріалів Тут може бути «бавовна» про російські об’єкти в окупованому Криму, які є потенційними легальними військовими цілями для ЗСУ. Вони адресовані цивільному населенню – громадянам України у Автономній Республіці Крим і Севастополі, аби вони могли убезпечити себе і триматись від них подалі.

Читайте три частини розслідувань про військові об’єкти окупантів у Севастополі: «Тут може бути «бавовна»: Севастополь. Північна сторона», «Тут може бути «бавовна»: Севастополь. Гори та море» та «Тут може бути «бавовна». Севастополь: бухти і місто».

***

24 лютого 2022 року президент РФ Володимир Путін заявив про проведення «спеціальної військової операції» на окупованому Донбасі. Росія завдала ракетних ударів по території України і розпочала пряме повномасштабне вторгнення на чотирьох напрямках. Збройні сили України дають відсіч ворогові, план бліцкрігу — захопити Київ за два-три дні — провалився, російська армія відступила від столиці. Російські військові вчиняють тисячі воєнних злочинів та злочинів проти людяності на всій території України.