Ощадбанк призупинив знищення карт пенсіонерів-переселенців, які вони не отримали

Життя
Ощадбанк
Фото: epravda.com.ua

Ощадбанк призупинив знищення карт пенсіонерів-переселенців, які ті не отримали через заблоковані ОРДЛО пункти пропуску: багато пенсіонерів з березня 2020 року не можуть потрапити на підконтрольну української влади територію. Карти пенсіонерів-переселенців, які перевипустити, можуть зберігатися в відділеннях банку до 31 березня 2021 року.

Як повідомили в Ощадбанку, люди звертаються в колцентр з питаннями, чи не будуть знищені їх карти.

«На час карантину діють особливі правила щодо термінів зберігання перевипущених карт. Карта зберігається в відділенні банку 6 місяців від дати замовлення. На час карантину знищення карт призупинено», – повідомили в Ощадбанку.

Якщо 6 місяців від дати замовлення пройшло, карта буде зберігатися у відділенні банку до останнього дня місяця, наступного за місяцем, в якому закінчується дія карантину.

Кабінет міністрів продовжив карантин в Україні до 28 лютого 2021 року.

Як повідомлялося, Ощадбанк роз’яснив, в яких випадках інформація про внутрішньо переміщених осіб передається до Пенсійного фонду України для перевірки.

ВПО за послугу СМС-інформування в Ощадбанку оплачують 7 грн на місяць. Крім того, з 1 грудня вони можуть знімати пенсії без комісії у банкоматах та відділеннях банку.

Ощадбанк продовжив дію платіжних карток внутрішньо переміщених осіб (ВПО), термін дії яких спливає під час карантину, до 1 березня 2021 року. 

В Ощадбанку також нагадали, що банк продовжує перевипуск платіжних карток за графіком та доставляє їх до відділень.

Нагадаємо:

  • В кінці листопада 2020 року Ощадбанк продовжив до 1 січня 2021 року дію платіжних карток переселенців, обслуговуються за тарифним пакетом «Мій рахунок», через карантин і тимчасові обмеження, викликані COVID-19.
  • Ощадбанк пояснив, що продовження дії електронних пенсійних посвідчень (ЕПП), які одночасно є банківськими картками, до 1 січня 2021 року, стосується виключно карток пенсіонерів, які мають статус внутрішньо переміщених осіб (ВПО).
  • Ощадбанк нараховує в повному обсязі і вчасно усі кошти на рахунки пенсіонерів зі статусом ВПО, які зараз через карантинні обмеження не можуть виїхати з окупованого Донбасу на підконтрольну українській владі територію. Пенсії очікують своїх власників і будуть доступні при першому їхньому зверненні.