Прокуратура АРК відкрила провадження за фактом проведення «виборів» в Криму

Новини
Фото: investigator.org.ua

Прокуратура АРК за зверненням нардепа Дмитра Білоцерківця (фракція БПП) відкрила кримінальне провадження за фактом проведення російськими окупантами виборів так званого «губернатора Севастополя».

Про це повідомляє Центр журналістських розслідувань з посиланням на інформацію прес-служби відомства.

«Прокуратурою Автономної Республіки Крим за результатами розгляду звернення народного депутата України Білоцерківця Д.О. внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за фактом проведення окупаційною владою Криму 10.09.2017 виборів так званого «губернатора» міста Севастополя», – йдеться в повідомленні.

Як зазначається, кримінальне провадження відкрито за ознаками кримінальних злочинів, передбачених ч.1 ст.110 (посягання на територіальну цілісність і недоторканність України), ч.1 ст.111 (державна зрада), ч.1 ст.332-1 (порушення порядку в’їзду на тимчасово окуповану територію України та виїзду з неї) КК України.

«В його межах слідством будуть встановлюватися усі обставини події та особи, які причетні до проведення незаконних виборів на території Автономної Республіки Крим», – додали в прокуратурі АРК.

Нагадаємо, 10 вересня в окупованому Севастополі пройшли вибори «губернатора» міста, а також довибори депутата «Законодавчих зборів Севастополя». Також в цей день пройшли вибори «місцевих рад» в п’яти населених пунктах Криму, включаючи Сімферополь.

МЗС України засудив проведення в тимчасово окупованому Севастополі так званих «місцевих виборів» і закликав посилити міжнародні санкції проти РФ. Євросоюз не визнав організованих РФ «виборів» в Криму і Севастополі.

Народний депутат, кримчанин Дмитро Білоцерківець звернувся в прокуратуру АРК з проханням відкрити кримінальні провадження на учасників незаконно організованих Росією виборів так званого «губернатора» окупованого Севастополя.