Суд в Херсоні залишив під вартою євпаторійського депутата Осьмініна

Євпаторійця Сергія Осьмініна, бізнесмена і «депутата Євпаторійської міськради», затриманого на КПВВ «Чаплинка», якого підозрюють в посяганні на територіальну цілісність і недоторканність України, Апеляційний суд Херсонської області залишив під вартою до 1 червня, тим самим не задовольнив скаргу сторони захисту арештованого депутата.

Осьмінін знаходиться в СІЗО, на засіданні суду він не був присутній, передає Центр журналістських розслідувань з посиланням на Крим.Реаліі.

За словами головуючого в колегії судді Ігоря Красновський, ні від Осьмініна, ні від сторони захисту клопотання про доставку Осьмініна в суд не надходило. Учасники процесу не заперечували проти відсутності заарештованого на засіданні, суд відбувся без нього.

Як повідомлялось, співробітники СБУ затримали в контрольному пункті в’їзду-виїзду «Чаплинка» на адмінкордоні з Кримом екс-депутата Євпаторійської міськради, активного учасника так званої «самооборони Криму» Сергія Осьмініна, який у вересні 2014 року був «обраний» в створену окупантами «міськраду» Євпаторії. Йому повідомлено про підозру у вчиненні кримінального злочину, передбаченого ч.2 ст.110 КК України (посягання на територіальну цілісність і недоторканність України).

5 квітня біля Херсонського міськсуду група невідомих осіб намагалася відбити у співробітників СБУ Сергія Осьмініна, якого привезли в суд для обрання запобіжного заходу.

Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine