Дзвінок про замінування керченського коледжу поступив з РФ

Російські поліцейські затримали в місті Благовєщенськ Амурської області чотирьох студентів, які повідомили про нібито мінування будівлі Керченського політехнічного коледжу.

Про це повідомила прес-служба МВС по Криму, передає Центр журналістських розслідувань.

За інформацією відомства, слідчими органами вирішується питання про порушення кримінальної справи за ст. 207 Кримінального кодексу Росії (неправдиве повідомлення про акт тероризму).

У вівторок керченські ЗМІ повідомили про евакуацію студентів і викладачів через загрозу мінування будівлі політехнічного коледжу, де 17 жовтня стався масове вбивство.

Керченські ЗМІ опублікували фотографії з місця події і повідомлення про тривогу в політехнічному коледжі.

Нагадаємо, в Керчі батьки дітей, які постраждали в результаті вибуху і стрілянини в політехнічному коледжі, стверджують, що не можуть отримати компенсації.

47 осіб, які постраждали в результаті стрілянини і вибуху в Керченському політехнічному коледжі, проходять лікування в лікарнях, розташованих у Криму та РФ. У лікарнях Криму залишаються 14 підлітків і 11 дорослих.

Як повідомлялось, 17 жовтня в окупованому Криму в Керченській політехнічному коледжі стався вибух та стрілянина. Слідчими органами «Головного слідчого управління Слідчого комітету РФ по Республіці Крим» було порушено кримінальну справу за фактом вибуху за ознаками злочину, передбаченого ст.205 КК РФ (терористичний акт).

Як заявили в Слідчому комітеті РФ, вибух і стрілянину в коледжі в Керчі влаштував 18-річний студент навчального закладу Владислав Росляков, який потім застрелився. У зв’язку з цим кримінальну справу, порушену за ст.205 КК РФ (теракт), було перекваліфіковано на ч.2 ст.105 КК РФ (вбивство двох і більше осіб загальнонебезпечним способом).

На ранок 18 жовтян кількість загиблих в результаті вибуху і стрілянини в Керченському політехнічному коледжі склала 20 людей, шестеро з них неповнолітні. Названі їхні імена, включаючи підозрюваного в організації нападу. Однак пізніше в цей же день під час евакуації на борту літака померла поранена 17-річна студенка і кількість жертв трагедії збільшилась до 21.

Про невідповідності офіційних версій трагедії та замовчування суттєвих деталей – читайте у матеріалі «Розстріл у Керчі: питання без відповідей». 

Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine