На КПВВ «Чонгар» і «Каланчак» можуть відкритися ресторани McDonald’s – Юрій Лавренюк

Новини
Заступник міністра інфраструктури Юрій Лавренюк Фото investigator.org.ua

Державне підприємство «Укрінтеравтосервіс», визначене урядом виконавцем будівництва тимчасових   контрольних пунктів в’їзду та виїзду на  межі з окупованим Кримом та сервісних зон перед ними, залучає компанію McDonald’s до забезпечення харчування громадян України на КПВВ «Чонгар» і «Каланчак».

Про це і інтерв’ю Центру журналістських розслідувань повідомив заступник міністра інфраструктури України Юрій Лавренюк.

Наразі тривають перемовини ДП з представниками компанії, каже заступник міністра.

«Керівництво держпідприємства «Укрінтеравтосервіс» проводить перемовини з компанією McDonald’s про встановлення невеличких ресторанів McDonald’s у наших сервісних зонах КПВВ. McDonald’s виставляє свої умови, держпідприємство визначається, чи в змозі вони будуть їх виконати, чи ні», – сказав Юрій Лавренюк.

За його словами, громадянам, які перетинатимуть адмінмежу з окупованим Кримом,  буде надано європейський сервіс, зокрема і з харчування. 

За проектом, у сервісних зонах КПВВ планується відкрити центри надання адміністративних послуг, де громадяни України з ТОТ Криму і Севастополя зможуть оформити документи, автостанція з кімнатою матері і дитини, а також невеликий кемпінг для водіїв автобусів та подорожуючих автомобілями. 

Роботи з будівництва  КПВВ та сервісних зон розпочнуться у червні з пункту «Чонгар». На проведення робіт  будуть залучені кошти, що надаються Україні Європейським Союзом на будівництво дорожньої інфраструктури.

Нагадаємо:

  • 4 липня 2018 року Кабмін України прийняв Постанову про виділення 105,98 млн грн на будівництво тимчасових контрольних пунктів в’їзду-виїзду (КПВВ) «Каланчак» і «Чонгар» та сервісних зон перед ними на адмінкордоні з окупованим Кримом в Херсонській області. Виконавцем робіт визначено ДП «Укрінтеравтосервіс».
  • До кінця фінансового року-2018 роботи навіть не були розпочаті, кошти повернуті до бюджету.
  • За словами міністра інфрастуктури Володимира Омеляна причиною стала затримка із виділення земельних ділянок Херсонською ОДА.