У «Аскері» заявляють про спробу вивозу майна з підприємства втікача Німеттулаєва в Чонгарі

У громадському формуванні «Аскер» заявляють про спробу вивозу майна з підприємства «Чонгар», яке належить сім’ї обвинуваченого в посяганні на територіальну цілісність України екс-голови Генічеської райдержадміністрації Сейтумера Німетуллаєва, який переховується в окупованому Криму. За інформацією активістів, ці дії організував адвокат втікача Михайло Величко.

Фото: Евеліна Аріфова

Про це медіа-центру IPC-Генічеськ розповіла спікер громадського формування «Аскер» Евеліна Арифова, повідомляє Центр журналістських розслідувань.

«Зараз Величко вивозить залізо. Найняв велику машину, 4-5 чоловік працюють. В цей же час вони найняли вантажівку, кран, щоб вивозити плити. З території приватного підприємства «Чонгар». Ми викликали поліцію», – сказала Аріфова.

За її даними, метал намагалися вивезти с території підприємства, яке розташоване за селом Чонгар, а бетонні плити – з села Атамань.

Аріфова також зазначила, що водії крану та вантажівки, які мали вивозити плити на території села Атамань, відмовилися це робити і поїхали.

Фото: Евеліна Аріфова

Журналісту медіа-центру зв’язатися з Михайлом Величком поки що не вдалось, той на телефонні дзвінки поки що не відповідає. Офіційні коментарі правоохоронців наразі відсутні.

За даними Єдиного реєстру судових рішень, 15 березня Генічеський районний суд скасував арешт майна приватного підприємства «Чонгар», засновником якого є Сейтумер Німетуллаєв.

Нагадаємо:

  • 3 квітня в Херсонській області патрульні поліцейські затримали чоловіків, які влаштували стрілянину біля селища Чонгар Генічеського району неподалік адмінкордону з окупованим Кримом. На місці стрілянини вилучили зброю.
  • Адвокат Михайло Величко назвав стрілянину в Чонгарі провокацією представників формувань «Аскер» та «Айдар», які нібито вчинили її для дестабілізації ситуації на прикордонній з Кримом території.
  • Лідер громадського формування «Аскер» Ленур Іслямов заявив про непричетність представників організації до стрілянини в Чонгарі та звинуватив представників охоронного підприємства «Азов» у захопленні активів обвинуваченого в посіганні на цілісність України екс-голови Генічеської райдержадміністрації Сейтумера Німетуллаєва, який втік до окупованого Криму.
  • Більше про ситуацію навколо підприємства «Чонгар» втікача Німетуллаєва дивіться в сюжеті Центру журналістських розслідувань «Перестрілка на Чонгарі: дійові особи».
Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine