Коронавірус: З 28 березня обмежується в’їзд до зони ООС з Харківської, Запорізької та Дніпропетровської областей

Зранку 28 березня з метою протидії поширенню коронавірусу буде обмежений в’їзд до зони проведення Операції об'єднаних сил (ООС) з Харківської, Запорізької та Дніпропетровської областей. В'їжджати в район ООС зможе тільки транспорт, який здійснює логістичне життєдіяльності регіону.

Фото: dpsu.gov.ua

Про це 27 березня повідомляє штаб ООС.

«Шановні громадяни, з метою протидії поширенню коронавірусної інфекції з 8:00 28 березня вводиться обмеження щодо перетину лінії проведення операції Об’єднаних сил зі сторони Харківської, Запорізької та Дніпропетровської областей», – йдеться в повідомленні.

Як зазначається, дозвіл на виїзд та в’їзд до району проведення ООС буде надаватися громадянам та транспортним засобам, які здійснюють логістичне забезпечення життєдіяльності регіону.

В штабі ООС просять громадян ставитися з розумінням до запровадження цих обмежень.

Нагадаємо:

  • З 16 березня за наказом Командувача Об’єднаних сил для протидії поширенню коронавірусу на два тижні тимчасово обмежений перетин КПВВ на Донбасі в обох напрямках. Мешканці непідконтрольних територій, які виїхали на підконтрольну територію до цієї дати, зможуть повернутись додому. Разом з тим буде продовжений термін верифікації для отримувачів соціальних виплат, тому соціальні та пенсійні виплати припинятись не будуть.
  • З 22 березня в районі проведення Операції об’єднаних сил з метою ефективної протидії та недопущення занесення на підконтрольну Уряду України територію коронавірусної інфекції тимчасово припинений пропуск через КПВВ на лінії розмежування.
  • Незважаючи на тимчасове закриття КПВВ на Донбасі, пропуск осіб через лінію розмежування можливий за «надзвичайних обставин гуманітарного характеру та наявності відповідних підтверджуючих документів». У Мінреінтеграції пояснили, які саме гуманітарні обставини дають підстави на перетин громадянами тимчасово закритих КПВВ на Донбасі.
Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine