Голлівуд вперше придбав український фільм: в головній ролі Іванна Сахно

Голлівуд вперше придбав український фільм. Один з найбільших у світі американський дистриб'ютор Lionsgate придбав права на англомовний трилер «Let it Snow» (Нехай сніжить), який зняв український режисер Станіслав Капралов. Головну роль у стрічці виконує відома актриса українського походження, яка мешкає в США, Іванна Сахно.

Іванна Сахно у фільмі «Let it Snow» Фото: Solar Media

Про це повідомив Саніслав Капралов на свої сторінці у Facebook.

«Велика новина для мене, як кінематографіста, і для України в цілому! Фільм українського режисера вперше купив Голлівуд! Американський дистриб‘ютор Lionsgate придбав права на наш з (продюсером – ред.) Сергієм Лавренюком англомовний трилер LET IT SNOW з Іванкою Сахно у головній ролі. Нарешті про це можна говорити вголос, адже декілька місяців доводилося радіти мовчки і стримувати язика за зубами», – написав режисер.

Він зазначив, що про угоду вже написали американський Hollywood Reporter та британський Screen Daily – ведучі видання, які висвітлюють події у міжнародній кіноіндустрії.

«Хочу подякувати всій команді, більшість з яких – це мої друзі! Це все відбулося завдяки вашій енергії, таланту і професійному фанатизму! Тільки так може виникнути магія», – додав Капралов.

Як пише видання Yabl.ua, дистриб’ютор Lionsgate придбав права на трилер «Let it Snow» режисера Станіслава Капралова через свою компанію Grindstone Entertainment. Фільм створено у копродукції України з США та Іспанією. Продюсером стрічки виступив Сергій Лавренюк (Solar Media Entertainment), копродюсери – Ян Фішер, Роджер Корбі (FishCorb Films) та Станіслав Капралов, виконавчий продюсер – Маріанна Новікова.

Головні ролі у трилері виконали Іванна Сахно («Шпигун, який мене кинув», «Тихоокеанський рубіж: Повстання»), Алекс Гафнер («Занурення», «Радник») та Тінатін Далакішвілі («Зірка», «Любов з акцентом», «Ебігейл»).

Сюжет фільму розгортається серед зимових гір. За сноубордисткою, любителькою фрірайду, женеться чорний снігохід із безликим вершником. Він не просто хоче знищити героїню, а, наче драматург, насолоджуючись процесом, розігрує видовищну криваву п’єсу.

29 червня всесвітньо відомий сейлз-агент Arclight Films підписав угоду на продаж кінокартини «Let it Snow» на території північної Америки, а вже з 22 вересня вона вийде у прокат у VOD-форматі.

«Let It Snow – це сильний та захопливий трилер. Широкомасштабні кадри гір, що вкриті снігом, проберуть аудиторію до кісток. Сноубордисти, бережіться!», – прокоментував угоду Стен Вертліб, який представляє Grindstone Entertainment.

Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine