Путін все свої рішення приймає в кабінеті Сталіна – Саакашвілі

Новини

Володимир Путін дуже пишається, що його дід був кухарем Йосипа Сталіна, це дуже знаменний факт у його біографії. Путін все свої рішення приймає в кабінеті Сталіна.

Про це заявив експрезидент Грузії, голова Виконавчого комітету реформ в Україні Михайло Саакашвілі в ефірі телеканалу Україна 24.

За його словами, одного разу президент РФ Володимир Путін показував йому свій кабінет, у якому нібито раніше працював радянський диктатор Йосип Сталін.

«Коли я із Путіним перший раз зустрічався на офіційній зустрічі, він мене відразу відвів у інший кабінет і каже: «Ось це колишній кабінет Сталіна, офіційний кабінет колишніх генсеків, але я переніс свій кабінет у маленький кабінет, тому що Сталін був скромний, він завжди був у маленькому кабінеті, і я всі свої важливі рішення ухвалюю там, де був Сталін. Він про свого цього діда розповідав нескінченно. І Путін весь час говорив:» Ось тут Сталін спав, такий скромний диван, із цього чайника він пив, мій дід йому приносив». Так, те, що Путін показував, мало скромний вигляд. Путін просто обожнює Сталіна, щоб ви розуміли», – сказав Саакашвілі.

Жителів окупованій частині Донецької області масово записують в прихильники «Єдиної Росії» прямо на вулиці. Щоб стати прихильником правлячої в Росії партії, жителям ОРДО необхідно мати при собі фотографії та паспорт громадянина РФ. При відсутності свіжого фото, всіх бажаючих фотографують прямо на пікеті.

В кінці березня 2021 року «центр громадських зв’язків МВС ЛНР» повідомив про видачу 600 тисяч «паспортів ЛНР» жителям ОРЛО.

У лютому 2021 року угрупування «ДНР» заявило, що видало понад 655 тисяч «паспортів ДНР», і ще 215,5 тисяч жителів непідконтрольної українському уряду частини Донецької області отримали російські паспорти.

Нагадаємо:

  • 16 березня 2016 року в так званій «ДНР» почали видавати місцевим жителям «паспорти ДНР».
  • 18 лютого 2017 року президент РФ Володимир Путін підписав указ про визнання Росією документів, виданих українцям, які проживають на окупованих територіях Донбасу «органами влади» так званих «ДНР» і ЛНР », які в Україні визнані терористичними організаціями.
  • 24 квітня 2019 року президент РФ Володимир Путін підписав указ про спрощення порядку отримання російського громадянства жителями тимчасово окупованих територій Донбасу.
  • СБУ розслідує факти примушення українських громадян, які мешкають на тимчасово непідконтрольній території Луганщини, отримувати так звані «паспорти ЛНР», як воєнний злочин.
  • «Адміністрації» так званої «ДНР» пропонують ввести новий «податок» для самозайнятих жителів ОРДО, зокрема, надання косметичних послуг на дому, фото- і відеопослуг, репетиторство, добову і погодинну здачу житла в оренду. З пропозицією «Про податок на професійний дохід» виступив так званий «молодіжний парламент ДНР».