«Кримінальні розбірки». Гармаш розповів подробиці про вбивство ув’язнених у «ДНР»

У Кіровській колонії Донецької області (на території ОРДО) вбили двох людей. Смерть третього ув'язненого поки не підтверджена. Мотивом конфлікту, що призвів до загибелі людей, є «кримінальні розборки на ґрунті бізнесу».

Про це повідомив представник представник окремих районів Донецької області в Тристоронньої контактній групі від України Сергій Гармаш.

У цій колонії, за його словами, активно процвітає телефонне та інтернет-шахрайство.

«Це не може відбуватися без відома адміністрації, оскільки і доступ до інтернету і телефонний зв’язок – залежать від неї. Саме тому донецька окупаційна адміністрація не віддає, здавалося б, зайві для неї» роти «, в Україні. Бо не вона їх годує, а вони її. Луганськ, до речі, в’язнів Україні до 2019 року повертав. А потім, мабуть, донецькі колеги, поділилися з луганчанами «корисним» досвідом», – повідомив представник ОРДО.

На окупованій території, в колонії так званої «ДНР», вбили трьох засуджених громадян України, повідомила радник глави української делегації в Тристоронній контактній групі Гайде Різаєва.

Євген Бражников, підозрюваний у катуваннях військовополонених та цивільних осіб у донецькому концтаборі «Ізоляція», через суд добивається відкриття кримінальних проваджень щодо потерпілих, свідків та слідчого у його справі.

Деталі цієї історії читайте також у текстовій версії матеріалу Микити Панасенка «Що відбулося за рік у справі «катів «Ізоляції».

Нагадаємо:

  • У березні 2020 року Євгену Бражникову було повідомлено про підозру в участі у терористичній організації та порушенні законів і звичаїв війни – через жорстоке поводження з ув’язненими донецького концтабору «Ізоляція». Кримінальне провадження відкрито за заявами політичних бранців Станіслава Асєєва та Станіслава Печонкіна.
  • Роман Циб, начальник відділу Департаменту нагляду у кримінальних провадженнях щодо злочинів, вчинених в умовах збройного конфлікту, Офісу Генпрокурора повідомив, що найближчим часом «справа Бражникова» буде скерована до суду. Строк досудового розслідування спливає 4 березня 2021 року.
Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine