Українці везли з Криму вибухівку у банці з варенням – ДПСУ

Новини
Фото: Пресслужба ДПСУ

Тротилову шашку і дві одиниці холодної зброї вилучили українські прикордонники в громадян України, які слідували з окупованого Криму на підконтрольну уряду територію України через КПВВ «Каланчак».

Про це повідомляє пресслужба Держприкордонслужби України.

Четверо громадян України намагалися провезти через контрольний пункт в’їзду-виїзду «Каланчак» тротилову шашку, заховану в банці з варенням. 

«Під час огляду автомобіля, яким подорожували наші краяни, прикордонники спільно з колегами зі Служби безпеки України та Державної митної служби України виявили банку варення, в якій знаходилася тротилова шашка вагою 400 грамів», – сказано в повідомленні пресслужби. 

Крім того, повідомляється, що один із пасажирів автівки віз дві одиниці холодної зброї.

«За фактом виявлення ознак кримінального правопорушення, військовослужбовці повідомили представників Національної поліції України. Слідчі дії тривають», – йдеться у повідомленні.

  • У Херсонській області українські прикордонники 2 червня затримали на Арабатській стрілці українця, який намагався нелегально потрапити до окупованого Криму.
  • Українські прикордонники затримали у контрольному пункті в’їзду-виїзду (КПВВ) «Каланчак» на адмінкордоні з тимчасово окупованим Кримом позашляховик LAND ROVER, який перебуває у міжнародному розшуку.
  • На КПВВ «Каланчак» затриманий 64-річний учасник «полка народного ополчения Крыма», який спробував в’їхати на материкову частину України.