Російські танки стріляють в окупованому Криму

Новини
Фото: МО РФ

Танкові підрозділи на полігонах Південного військового округу РФ і на окупованій території АР Крим провели п’ятиденні стрільби в польових умовах. 

Про це повідомляє Міноборони РФ. 

«Понад 1,5 тис. танкістів з’єднань та військових частин Південного військового округу РФ провели бойові стрільби за п’ять днів бойового навчання у польових умовах.

Вправи бойових стрільб виконувались екіпажами з гармат сучасних танків Т-72Б3 і Т-90А», – сказано в повідомленні.  

Війська РФ вчилися вражати  рухомий танк, протитанковий гранатометний розрахунок та безвідкатну артилерійську гармату на дистанціях від 300 до 2000 м.

Навчання відбувалися в умовах пустельної та гірсько-лісистої місцевості полігонів, розташованих у Волгоградській та Ростовській областях, Адигеї, Дагестані, Інгушетії, Північній Осетії, Карачаєво-Черкесії, на російських військових базах Південного військового округу РФ, а також на території окупованого Криму.

Повідомляється, що бойове злагодження екіпажів, розрахунків та відділень з’єднань та військових частин продовжиться у військах Південного військового округу РФ до лютого 2022 року.

Нагадаємо:

  • В окупованому Криму РФ провела навчання морської піхоти за участю понад 500 військових.
  • Після заходу в Чорне море есмінця США USS Arleigh Burke мобільні берегові протикорабельні ракетні комплекси (БПКРК) «Бал» і «Бастіон» ракетно-артилерійського з’єднання ЧФ РФ провели навчання зі знищення кораблів умовного супротивника в акваторії Чорного моря.
  • Кораблі Чорноморського флоту РФ спільно з авіацією та ППО російського Південного військового округу відпрацювали «оборону об’єктів берегової інфраструктури окупованого Криму».