КПВВ на адмінмежі з Кримом працювали в Новорічні свята – прикордонники вилучили ніж

Новини
Фото: ДПСУ

КПВВ «Каланчак» та «Чонгар» на адмінмежі з ТОТ АР Крим з 31 грудня по 04 січня працювали в штатному режимі. Під час огляду прикордонники виявили в в речах подорожуючого ніж. 

Про це повідомляє пресслужба Херсонського прикордонного загону. 

Контрольні пункти в’їзду і виїзду «Каланчак» та «Чонгар» на адмінмежі з окупованим Кримом з 31 грудня по 04 січня пропустили через адмінмежу в обох напрямках 6349 громадян та 760 транспортних засобів. КПВВ працювали у штатному режимі, повідомляють у Херсонському прикордонному загоні. 

За даними прикордонників, більшість подорожуючих  перетинали адмінмежу з метою відвідування родичів.

Єдиним правопорушенням протягом новорічних свят стала спроба подорожуючого провезти ніж, схожий на холодну зброю, повідомляють прикордонники. Заборонену річ виявили під час догляду валізи за допомогою рентгено-телевізійного інтроскопа.

Нагадаємо:

  • Державна прикордонна служба встановила рентгено-телевізійні інтроскопи для огляду багажу на КПВВ «Чонгар» на адміністративній межі з окупованим Кримом. На черзі – КПВВ «Каланчак».
  • Тротилову шашку і дві одиниці холодної зброї вилучили українські прикордонники в громадян України, які слідували з окупованого Криму на підконтрольну уряду територію України через КПВВ «Каланчак».
  • Кримчани після Супутник V можуть вакцинуватися Pfizer, CoronaVac та іншими вакцинами прямо на КПВВ «Чонгар» та «Каланчак».
  • Громадська приймальня УГСПЛ з питань Криму роз’яснила, скільки грошей та які речі можна везти з собою через адмінмежу з Кримом.