Охорона громадського порядку на КПВВ «Чонгар» та «Каланчак» коштуватиме 3,6 млн грн

Новини
КПВВ «Каланчак» Фото: investigator.org.ua

ДП “Реінтеграція та відновлення” планує витратити понад 3,6 млн грн на послуги з охорони порядку на КПВВ “Чонгар” та “Каланчак”, що знаходяться на адмінмежі з ТОТ АР Крим. Виконавцем послуг буде Управління поліції охорони в Херсонській області.

Відповідний договір розміщено на Прозорро.

Вартість послуги з охорони публічної безпеки та порядку на КПВВ “Чонгар” та “Каланчак”, що знаходяться на адмінмежі з ТОТ АР Крим, становить 3 680 543 грн. Фінансуватиметься послуга з Державного бюджету України. 

Угоду між ДП “Реінтеграція та відновлення» та Управлінням поліції охорони в Херсонській області готують до підписання. 

Управління поліції охорони стало переможцем у конкурсі за відсутності конкурентів «з технічних причин»: приватні охоронні структури за законом не мають права використовувати автоматичну вогнепальну зброю, яка необхідна для охорони безпеки на КПВВ – таким правом наділена лише поліція охорони. Тому закупівлі проводяться у вигляді договірної процедури.

Це не перший договір між ДП “Реінтеграція та відновлення” та Управлінням поліції охорони в Херсонській області. Подібні послуги вже надавались з липня по грудень 2021 року. Тоді сума закупівлі  склала 903 808 гривень.