Адмінмежу з окупованим Кримом за 2021 рік перетнули 663 тис. громадян

Прикордонники Херсонського загону Держприкордонслужби впродовж 2021 року оформили перетин адміністративної межі з окупованим Кримом для 663 213 осіб.

КПВВ «Чонгар» Фото: investigator.org.ua

Про це повідомляє пресслужба Херсонського прикордонного загону.

Загалом прикордонники Херсонського загону ДПСУ 788 137 осіб та 88 тисяч транспортних засобів. З них 663 213 осіб та 83 797 автівок – в контрольних пунктах в’їзду-виїзду на адмінмежі з тимчасово окупованим Кримом.

Прикордонники також повідомили, що відмовили у виїзді з території України 591 громадянину України – переважно через закінчення дії паспорта, а дітям – у зв’язку з  відсутністю паспортних документів або доручення одного з батьків.

Крім того, прикордонники відмовили у в’їзді на територію України 484 іноземцям – здебільшого через незаконне відвідування тимчасово окупованих територій України, недійсні, або підроблені паспортні документи та у зв’язку із наявністю заборони на в’їзд на територію України.

Нагадаємо:

  • КПВВ «Каланчак» та «Чонгар» на адмінмежі з ТОТ АР Крим з 31 грудня по 04 січня працювали в штатному режимі. Під час огляду прикордонники виявили в в речах подорожуючого ніж. 
  • Державна прикордонна служба встановила рентгено-телевізійні інтроскопи для огляду багажу на КПВВ «Чонгар» на адміністративній межі з окупованим Кримом. На черзі – КПВВ «Каланчак».
  • Тротилову шашку і дві одиниці холодної зброї вилучили українські прикордонники в громадян України, які слідували з окупованого Криму на підконтрольну уряду територію України через КПВВ «Каланчак».
Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine