Платіжна система PayPal зупиняє роботу в Росії – Reuters

Новини

Платіжна компанія PayPal Holdings Inc вранці 5 березня зупинила роботу сервісу в Росії, приєднавшись до багатьох фінансових і технологічних компаній у призупиненні діяльності в РФ після її військовго вторгнення в Україну.

Про це повідомляє Reuters із посиланням на президента і виконавчого директора компанії Дена Шульмана.

«За нинішніх обставин ми призупиняємо послуги PayPal в Росії», – сказав Шульман. Він додав, що компанія «підтримує міжнародне співтовариство в засудженні насильницької військової агресії Росії в Україні».

Представник компанії сказав, що PayPal підтримуватиме зняття коштів «протягом певного періоду часу, забезпечуючи розподіл залишків на рахунку відповідно до чинних законів і правил».

PayPal, який дозволяв лише транскордонні транзакції користувачам у Росії, припинив приймати нових користувачів у країні 2 березня.

Раніше українські урядовці закликали PayPal вийти з Росії та допомогти їм зі збором коштів.

4 березня PayPal повідомила, що «з початку вторгнення PayPal допомогла зібрати понад 150 мільйонів доларів для благодійних організацій, які підтримують заходи реагування в Україні, що є однією з найбільших зусиль, які ми бачили за такий короткий період часу».

Призупинення PayPal в Росії також стосується її інструменту переказу грошей Xoom. Раніше конкуренти Wise і Remitly призупинили деякі послуги в Росії.

Управління контролю за іноземними активами Мінфіну США (OFAC) опублікувало повний список оточення президента РФ Володимира Путіна, російських олігархів, членів їх сімей і компаній, а також підприємств ВПК, проти яких Сполучені Штати запровадили економічні обмеження через війну, яку Росія веде проти України.

США запровадили додаткові санкції проти РФ, заборонивши американцям вести справи з центробанком Росії, також були запроваджені санкції проти Мінфіну РФ і Фонду національного добробуту.

Європейський Союз опублікував новий санкційний список, до якого потрапили російські олігархи та пропагандисти.

Mastercard та Visa заблокували доступ до платіжної системи російським банкам, що потрапили під санкції ЄС та США.

Як повідомлялось, 27 лютого лідери Європейської комісії, Франції, Німеччини, Італії, Великобританії, Канади та США оголосили про новий потужний набір економічних обмежень проти Росії, який включає відключення російських банків від платіжної системи SWIFT, санкції проти Центробанку РФ та заборону продажу «золотих паспортів» заможним росіянам.

24 лютого 2022 року Російська Федерація розпочала повномасштабну війну проти України.

О 04:00 президент РФ Володимир Путін заявив про проведення «спеціальної військової операції» на окупованому Донбасі.

Росія завдала ракетних ударів по території України і розпочала пряме повномасштабне вторгнення. Збройні сили України дають відсіч ворогові.

Російські окупанти вчиняють низку воєнних злочинів на території України. Це обстріли житлових кварталів та об’єктів цивільної інфраструктури, віроломство, мародерство. Це порушення Міжнародного гуманітарного права і Римського статуту міжнародного кримінального суду.

Центр журналістських розслідувань веде хроніку війни на різних майданчиках:

YouTube: https://bit.ly/3vdHSJm

Facebook: https://www.facebook.com/investigator.org.ua/

Telegram: https://t.me/investigatorua

Twitter: https://twitter.com/InvestigatorUa

Читайте хроніку війни: за 24 лютогоза 25 лютогоза 26 лютогоза 27 лютогоза 28 лютогоза 1 березняза 2 березняза 3 березня; за 4 березня.