РФ втратила ще один корабель, який прослужив менш як п’ять місяців – Defense Express

Новини

РФ втратила сторожовий корабель «Расул Гамзатов» проєкту 22460, який належав береговій охороні прикордонної служби ФСБ.

Про це повідомляє Defense Express.

За словами співрозмовників, корабель було пошкоджено під час переходу внутрішніми водами (Волго-Донський канал) з Каспійського до Азовського моря.

Відомо, що буксир, який переміщував цей сторожовий корабель, пошкодив елементи гвинто-рульової групи корабля – виведено з ладу ліву лінію валів та зігнуто лопать лівого гвинта.

Швидко відновити цей корабель в росіян не вийде через вже традиційну для них причину – немає запчастин для проведення ремонтних робіт.

Станом на 21 квітня корабель перебував у порту Азов в Ростовській області. Ввели в стрій цей корабель рашисти тільки 30 листопада 2021 року – прослужив він менш як п’ять місяців.

  • Після успішної ракетної атаки українців на флагман російського ЧФ крейсер «Москва» і епопеї з брехнею Міноборони рф довкола його потоплення і евакуації екіпажу, а також гучного святкування українців з нагоди, мабуть, першої такої великої перемоги на морі, увага переключилась на схід. Ми ж хочемо повернути її до Чорного та Азовського морів, адже російське корабельне угрупування досі має велику роль у цій війні. Що змінилось, що відбувається і чого чекати на морі після знищення головного корабля ЧФ РФ, говоримо з визнаним морським експертом Андрієм Клименком, головним редактором порталу BlackSeaNews, в ефірі програми «Питання національної безпеки» з Валентиною Самар (проект Центру журналістських розслідувань).