Віктор Анастасьєв, депутат від партії Ігоря Колихаєва «Нам тут жити!» з Іванівки на Херсонщині, працює на ворога і жаліється на посуху

Південь
Віктор Анастасьєв
Віктор Анастасьєв

61-річний Віктор Анастасьєв, фермер і депутат Іванівської селищної ради Генічеського району від партії Ігоря Колихаєва «Нам тут жити!» співпрацює з окупантами. Він знімається в пропагандистських сюжетах росіян і жаліється на страшенну посуху. ЦЖР раніше попереджав, що через знищення загарбниками Каховської ГЕС, Каховського водосховища і головної насосної станції Головного Каховського магістрального каналу, Іванівська громада залишиться без води.

Про це повідомляє Центр журналістських розслідувань.

На співпрацю з російськими окупантами пішов Анастасьєв Віктор Володимирович, 18 березня 1963 року народження. Він – депутат Іванівської селищної ради Генічеського району від партії Ігоря Колихаєва, міського голови Херсона, «Нам тут жити!». Він – власник і керівник фермерського господарства «Дар-84», зареєстрованого в селі Шотівка Іванівської громади.

В інтерв’ю російським пропагандистам нещодавно він пожалівся на відсутність вологи в землі. 

«Такої посухи я не пам’ятаю дуже давно. Мабуть, щось схоже востаннє було в 1983 році. Земля настільки суха, що з кожним днем в ній стають все більшими тріщини. Вони розривають кореневу систему, рослини починають гинути. Ми сподіваємося лише на дощі, ніякі шамани нам не допоможуть. Інакше весь врожай загине», – сказав Віктор Анастасьєв.

На своїх більше ніж 1 тисяча га він цього року посіяв 100 га соняшника, 96 га кукурудзи і 297 озимого ячменю. Через відсутність вологи він не ризикнув сіяти більше. 

За словами російських пропагандистів, після зйомок цього сюжету в Іванівській громаді пішов дощ. Однак місцеві фермери згодом розповіли, що жодної «погоди» він не зробив. Вологи не вистачає.

Про це раніше вже попереджав ЦЖР. Як розповідав нам Віктор Дебелий, начальник Іванівської селищної військової адміністрації, громада опинилася на межі екологічної катастрофи внаслідок умисного знищення російськими окупантами Каховської ГЕС, Каховського водосховища і головної насосної станції Головного Каховського магістрального каналу, розташованого в селищі Любимівка.

Щодо Віктора Анастасьєва, то його перехід на бік ворога місцевих майже не здивував.

«Він завжди вмів коритися тим, хто при владі заради особистої користі. Але також він завжди був ідейним прибічником Росії. Та й уся його родина – це ідейні комуністи. Це не завадило Анастасьєву стати одним із найбагатших фермерів у нашому районі», – розповіли мешканці Іванівської громади.

В 2015 році Віктор Анастасьєв балотувався до Херсонської обласної ради від партії «Соціалісти». Разом із ним тоді в списку були згодом відомі місцеві зрадники Тетяна Томіліна і Валерій Літвін.

  • Як повідомляв ЦЖР, Ігор Дикуха, депутат Каховської районної ради від партії Ігоря Колихаєва «Нам тут жити!», колишній староста Райського Новокаховської громади і ексдиректор державного Новокаховського рибоводного заводу частикових риб зареєстрував ФГ «Данна» у окупантів. До цього він працював на загарбників спеціалістом відділу екології в Генічеську і очільником одного з відділів окупаційного міністерства сільського господарства і рибальства Херсонщини.