Суд відпустив ще двох фігурантів «справи рюкзаків» під особисте зобов’язання

Солом'янський райсуд Києва обрав ще двом фігурантам «справи рюкзаків» - екс-заступнику глави МВС Сергію Чеботарю і керівнику IТ-компанії Turboseo Володимиру Литвину запобіжний захід у вигляді особистого зобов'язання.

Фото: mvs.gov.ua

Про це повідомляє Центр журналістських розслідувань з посиланням на видання Цензор.НЕТ.

Суд призначив Сергію Чеботарю запобіжний захід у вигляді особистого зобов’язання і звільнив його з-під варти в залі суду.

Сергій Чеботарь Фото: censor.net.ua

Також суд обрав запобіжний захід у вигляді особистого зобов’язання третьому фігуранту «справи рюкзаків», керівнику IТ-компанії Turboseo Володимиру Литвину, зобов’язавши його носити електронний браслет.

Володимир Литвин Фото: censor.net.ua

Таким чином суд не задовольнив клопотання Спеціалізованої антикорупційної прокуратури (САП) про арешт Чеботаря і Литвина.

Володимир Литвин був представником фірми-переможця тендеру МВС на поставку рюкзаків для Нацгвардії. В подальшому ця компанія була визнана фіктивною.

Як повідомлялось, 31 жовтня детективи НАБУ після проведення обшуків за підозрою в розтраті понад 14 млн. грн. при закупівлі рюкзаків для Нацгвардії затримали екс-заступника міністра внутрішніх справ Сергія Чеботаря, представника фірми-переможця тендеру з постачання рюкзаків і сина гочільника МВС Арсена Авакова Олександра.

Міністерство внутрішніх справ України та його очільник Арсен Аваковим назвали дії НАБУ політичним тиском.

НАБУ повідомило про підозру Олександру Авакову і екс-заступнику глави МВС Сергію Чеботарю, затриманим в рамках розслідування кримінальної виробництва про розтрату 14 млн. Грн. при закупівлі МВС рюкзаків для Нацгвардії.

Прокурори САП клопотали в суді про арешт з можливістю внесення застави по 5 млн грн для сина глави МВС Олександра Авакова і екс-заступника глави МВС Сергія Чеботаря.

1 листопада Солом’янський райсуд Києва обрав Олександру Авакову запобіжний захід у вигляді особистого зобов’язання. Він також має носити електронний браслет.

Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine