«Суд» в окупованому Криму відмовив голодуючому Володимиру Балуху в умовно-достроковому звільненні

«Желєзнодорожний районний суд» окупованого Сімферополя відхилив розгляд клопотання адвоката Ольги Дінзе про умовно-дострокове звільнення українського активіста Володимира Балуха за першим вироком.

Про це повідомляє українська активістка Олена Попова, передає Центр журналістських розслідувань.

«Суд над Балухом був скорий – в УДО відмовлено. Шок був не від цього: вперше судовий пристав на в ході розмовляв з нами українською мовою», – пише вона.

Раніше Дінзе заявила, що захист в обов’язковому порядку оскаржить новий «вирок» «Роздольненського районного суду» окупованого Криму голодуючому українському активісту Володимиру Балух, якому за сукупністю двох кримінальних справ присудили 5 років позбавлення волі в колонії загального режиму і штраф в сумі 10 тис рублів.

Як повідомлялось, 5 липня в Криму «Роздольненський районний суд» засудив Володимира Балуха у «справі про дезорганізацію діяльності Роздольненського ІТТ» до 3 років колонії загального режиму. За сукупністю з попередньою справою про «зберігання боєприпасів» активіста засудили до 5 років в колонії загального режиму і штрафу 10 тис рублів.

МЗС України висловив Росії протест через винесення «судом» окупованого Криму нового «вироку» українському активісту Володимиру Балуху та закликали міжнародних партнерів вплинути на Кремль задля звільнення українця.

Нагадаємо, 16 сiчня 2018 року в Криму «Роздольненський районний суд» засудив фермера Володимира Балуха, який підняв над своїм будинком український прапор, до 3 років і 7 місяців колонії-поселення і штрафу в розмірі 10 рублів за фальсифікованим обвинуваченням в нібито «зберіганні боєприпасів».

14 березня 2018 року «Верховний суд Криму» змінив в частині покарання вирок Балуху, зменшивши йому термін покарання на 2 місяці. 19 березня активіст оголосив безстрокове голодування через незаконний вирок.

Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine