У Криму українську активістку Павленко допитали в управлінні Слідкому РФ

В окупованому Сімферополі активістку Українського культурного центру Ольгу Павленко, яку ФСБ підозрює в нібито зв'язках з українською організацією «Правий сектор», допитали в «Головному слідчому управлінні Слідчого комітету РФ по Республіці Крим».

Ольга Павленко Фото: RFE/RL

Про це повідомляє Кримська правозахисна група, передає Центр журналістських розслідувань.

«Активістку Українського культурного центру в Криму Ольгу Павленко, в будинку якої 29 серпня за рішенням «суду» російські силовики провели обшук, допитали в «головному управлінні Слідкому» РФ по Криму», – йдеться в повідомленні.

Як відзначили правозахисники, стосовно української активістки проводиться дослідча перевірка.

Як повідомлялось, в Криму в Сімферополі ФСБ провела обшук в будинку активістки Українського культурного центру Ольги Павленко.

У постанові на обшук було зазначено, що ФСБ підозрює Павленко в нібито зв’язках з українською організацією «Правий сектор», яка заборонена в Росії.

Нагадаємо, в лютому 2018 року так звана «прокуратура Республіки Крим» викликала для перевірки активістів Українського культурного центру, а також прийшла з перевіркою в бібліотеку Сімферополя, де активісти проводили свої заходи.

У квітні 2018 року активістів Українського культурного центру Олену Попову і Ольгу Павленко викликав «на бесіду» старший помічник «прокурора Сімферополя» Олексій Пучков. Його цікавила робота Центру і випуск газети «Кримський терен». Активістки скористалися правом не свідчити проти себе і своїх близьких.

Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine