ЄС продовжив індивідуальні санкції щодо РФ

Рада Євросоюзу продовжила ще на півроку індивідуальні санкції проти Російської Федерації щодо більш як 150 осіб і близько 50 компаній за агресію проти України.

Про це повідомив президент України Петро Порошенко, передає Центр журналістських розслідувань.

«Вітаю новина з Брюсселя про логічному вирішенні послів ЄС продовжити на півроку індивідуальні санкції проти Росії щодо більш як 150 осіб і близько 50 компаній за агресію проти України», – написав президент.

Індивідуальні санкції Євросоюзу вперше були введені 17 березня 2014 і постійно продовжувалися на півроку. Зараз вони діють до 15 вересня 2018 року.

21 серпня США розширили санкції відносно РФ.

Держдепартамент США оголосив про введення з 22 серпня нових санкцій проти РФ через застосування хімічної зброї при отруєнні Сергія і Юлії Скрипалів в Великобританії.

6 квітня США ввели санкції проти 24 російських олігархів і державних чиновників, а також проти 15 юридичних осіб – фінансових установ, державних і приватних компаній Росії, в рамках закону «Про протидію противникам Америки за допомогою санкцій» (CAATSA) за втручання в 2016 року в американські вибори.

11 червня Мінфін США ввів санкції проти трьох росіян, трьох російських компаній і двох пов’язаних з ними структур, які базуються за кордоном РФ через кібератаки відповідно до закону CAATSA.

30 липня президент Дональд Трамп заявив, що санкції США проти РФ збережуться в тому вигляді, в якому вони існують зараз.

Як повідомлялось, група сенаторів Конгресу США, як від республіканців, так і від демократів, запропонувала законопроект, який передбачає посилення санкцій проти Росії за спроби втручання у американські вибори, а також за дії в Сирії та Україні.

Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine