Рух по Керченському мосту під загрозою: сповзає ґрунт автодороги – документи

Рух по Керченському мосту під загрозою: сповзає грунт автодороги.

Рух по Керченській мосту під загрозою: сповзає грунт автодороги, фото: informnapalm.org

Про це повідомляють волонтери InformNapalm, в розпорядженні яких виявилися документи Кіберальянсу України, передає Центр журналістських розслідувань.

Повідомляється, що хакери надали документи «Мінтрансу Криму», згідно з якими, сповзає грунт автодороги біля Керченського мосту.

«Сьогодні в розпорядження міжнародної волонтерської спільноти InformNapalm надали закриті документи і фото, які сьогодні надсилали керівнику Федерального агентства залізничного транспорту РФ з міністерства транспорту окупаційної влади Криму. З документа і фотозвіту, який до нього додається, видно, що через хибні дії підрядної організації ТОВ «Будгазмонтаж» (рос. – ООО «Стройгазмонтаж») почалося сповзання ґрунту на ділянці єдиної автодороги, яка веде до Кримського мосту», – йдеться в повідомленні.

«Повторно нагадуємо, що бездіяльність щодо вирішення цього питання може спричинити сповзання всього основного ходу автомобільної дороги і, як наслідок, – припинення транспортного руху по єдиному підходу до Кримського мосту», – йдеться в документі.

Оригінали документів і фотографії на ексклюзивній основі надали активісти Українського Кіберальянсу. Ознайомитися з документами ви можете за посиланнями: Лист від 30.01.19 та Довідка будівельного контролю 23.01.19.

Письмо в ФАЖТ №07-13-568 от 30.01.19

 

Ось фотографія автомобільної дороги від дорожніх служб, яка ілюструє характер сповзання ґрунту на шляху до Керченського мосту.

Як повідомлялося, на автопідходах до Керченського мосту обрушилися штучно створені насипу. Обвалення почалися як з боку Керчі, так і з боку Тамані.

Раніше Міністерство з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб повідомило, що побудований РФ Керченський міст зміщується – свідчать результати космічної зйомки. Працівниками Державтоінспекції зафіксовано кілька критичних ділянок.

Як повідомлялось, міст через Керченську протоку Росія почала будувати після анексії Криму в квітні 2015 року. Генпідрядник будівництва мосту – компанія «Стройгазмонтаж» росіського мільярдера Аркадія Ротенберга.

15 травня 2018 року за участі президента РФ Володимира Путіна відбулося відкриття автодорожньої частини Керченського мосту. Автомобільний рух легкового та громадського транспорту по мосту з боку Краснодарського краю РФ і окупованого Криму було запущено 16 травня.

В Євросоюзі заявили, що будівництво Росією Керченського мосту в окупований Крим без згоди Києва є черговим порушенням суверенітету і територіальної цілісності України.

США засудили будівництво Росією і часткове відкриття Керченського мосту між Краснодарським краєм РФ і окупованим Кримом без дозволу України, заявивши, що РФ продовжує порушувати міжнародне право.

Нагадаємо, 1 вересня 2016 року Мінфін США розширив санкції проти фізичних та юридичних осіб за причетність до окупації українських територій і діяльність в анексірованном Криму. Під секторальні санкції США потрапили близько 100 російських компаній, в тому числі до списку включеніпідприємства і компанії, які беруть участь в будівництві Керченського мосту в порушення міжнародного морського права, серед них і ТОВ «СГМ-Міст» – дочірнє підприємство компанії «Стройгазмонтаж», засноване спеціально для управління проектом будівництва мосту.

18 червня Рада Європейського союзу продовжила заборону на інвестиції в економіку окупованого Криму ще на рік – до 23 червня 2019 року. 5 липня Рада ЄС продовжила на шість місяців – до 31 грудня 2018 року – економічні санкції проти Росії за її дії, що дестабілізують ситуацію в Україні.

Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine