«Батьківщина» виключила Мангера зі своїх лав та рекомендувала йому піти з посади голови Херсонської облради

Бюро Херсонської обласної організації ВО «Батьківщина» виключило Владислава Мангера з лав партії та рекомендувало йому піти з посади голови Херсонської обласної ради. Сам Мангер заявив Центру журналістських розслідувань, що не буде коментувати рекомендацію бюро полишити посаду.

Голова Херсонської облради Владислав Мангер Фото: investigator.org.ua

Відповідне рішення було ухвалене8 лютого, повідомляє Центр журналістських розслідувань з посиланням на інформацію прес-центру ВО «Батьківщина».

«На виконання рішення Президії політичної Ради партії ВО «Батьківщина» бюро обласної партійної організації ВО «Батьківщина» вирішило вважати Мангера Владислава Миколайовича виключеним з членів партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» та зняти його з обліку членів партії», – йдеться у документі за підписом голови обласної організації партії, нардепа Юрія Одарченко.

Також Бюро облорганізації рекомендувало Мангеру «залишити посаду голови Херсонської обласної ради».

Фото: ba.org.ua

Центр журналістських розслідувань отримав коментар Владислава Мангера щодо рішення бюро обласної організації партії «Батьківщина» рекомендувати йому залишити посаду голови Херсонської обласної ради.

«Рішення бюро партії я не коментую», – сказав Мангер.

Нагадаємо:

  • 31 липня 2018 року на керуючу справами виконавчого комітету Херсонської міськради Катерину Гандзюк напали біля під’їзду її будинку. Її облили концентрованою сірчаною кислотою, у результаті жінку було госпіталізовано з хімічним опіком.
  • 4 листопада Гандзюк померла в київській лікарні, де вона лікувалася після нападу. Після цього слідчі змінили кваліфікацію нападу на неї на закінчений злочин – по п.4, 6, 11 і 12 ч. 2 ст. 115 ККУ (умисне вбивство, вчинене групою осіб, з корисливих мотивів, з особливою жорстокістю, за замовленням).
  • 6 листопада Верховна Рада України створила тимчасову слідчу комісію щодо розслідування нападу на Катерину Гандзюк та інших активістів.
  • 28 січня 2019 року батько убитої активістки Віктор Гандзюк на засіданні тимчасової слідчої комисси в Раді заявив, що голова Херсонської облради Владислав Мангер, голова Херсонської ОДА Андрій Гордєєв і його заступник Євген Ріщук повинні піти з політики через співпрацю з підозрюваним в організації вбивства його дочки.
  • 30 січня Андрій Гордєєв назвав«провокацією» заяву Віктора Гандзюка. Він звернувся до ГПУ, СБУ та МВС – щоб знайшли «причетних до формування такої думки» у батька убитої активістки.
  • 31 січня Владислав Мангер назвав обвинувачення, які лунають на його адресу у зв’язку із справою Гандзюк, «безпідставними та голослівними» та заявив, що призупиняє своє членство в партії ВО «Батьківщина» до тих пір, поки не буде розкрито вбивство Гандзюк.
  • 8 лютого Херсонська облрада під час «сигнального» голосування не підтримала питання про відставку голови ради Владислава Мангера та висловлення недовіри голові Херсонської облдержадміністрації Андрію Гордєєву, яких батько вбитої Катерини Гандзюк обвинуватив у причетності до цього злочину.
Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine